صمد حسن زاده: تامین امنیت سرمایه گذاران حوزه معدن الزامی است

صمد حسن زاده: تامین امنیت سرمایه گذاران حوزه معدن الزامی است

رئیس اتاق بازرگانی تبریز: تامین امنیت برای کسانی که در حوزه معدن سرمایه‌گذاری می کنند یکی از مهمترین اولویت های این صنعت است، باید دستگاه‌های امنیتی استان همکاریهای لازم را انجام دهند تا سرمایه‌گذاران با آرامش خاطر در استان سرمایه‌گذاری کنند.

339
0
صمد حسن زاده
صمد حسن زاده

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، صمد حسن زاده رئیس اتاق بازرگانی تبریز در بیست و یکمین جلسه شورای گفت وگوی دولت و بخش خصوصی آذربایجان شرقی اظهار داشت: مساله معدن موضوع بسیار مهمی در استان آذربایجان شرقی است، بیش از ۱۸ درصد از معادن کشور در استان آذربایجان شرقی قرار دارد اما از ابتدا با تکیه بر یک فرهنگ غلط راه اشتباهی را رفته ایم و نتوانسته‌ایم از ارزش افزوده معادن به خوبی استفاده کنیم.

وی افزود: معدن و محصولاتی که از آن استخراج می شود می توانند نقش ویژه‌ای در افزایش صادرات داشته باشند، نقش فعلی معادن و محصولات آن در اقتصاد استان آذربایجان شرقی در شان این استان نیست، باید در زمینه ایجاد ارزش افزوده و فرآوری محصولات معدنی فعالیت جدی و اساسی صورت گیرد.

حسن‌زاده گفت: تامین امنیت برای کسانی که در حوزه معدن سرمایه‌گذاری می کنند یکی از مهمترین اولویت های این صنعت است، باید دستگاه‌های امنیتی استان همکاریهای لازم را انجام دهند تا سرمایه‌گذاران با آرامش خاطر در استان سرمایه‌گذاری کنند.

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

14 − یازده =