صادق توکلی: سیاست بستر ساز صادرات اقتصادی است

صادق توکلی: سیاست بستر ساز صادرات اقتصادی است

مدیر عامل شرکت پیشگامان سنگ پاسارگاد: سیاست بسترساز صادرات اقتصادی است دولتمردان باید راه را باز کنند اگر چنین شود اشتغال افزایش پیدا می کند و منابع ارزی بسیار قوی خواهد شد.

374
0
صادق توکلی
صادق توکلی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از حجار، صادق توکلی مدیرعامل شرکت پیشگامان سنگ پاسارگاد در پاسخ به این سوال که چند سال است در صنعت سنگ مشغول فعالیت است اظهار داشت: این کار بخشی از زندگی من نیست بلکه تمام آن است زیرا مسئولیت، تعهد و اخلاق حرفه ای برای من اولویت است و این میراثی است که از پدرم به من رسیده است. من پانزده سال است که وارد این کار شده ام.

وی افزود: مجموعه پاسارگاد ۷ کارخانه فعال دارد که میزان تولید روزانه آنها به ۷۰۰۰ متر مربع سنگ می رسد، تمامی سعی ما در این مجموعه این است که به روز باشیم و علیرغم تفاوت های موجود سلائق مصرف کننده را تامین کنیم، هدف نهایی این مجموعه تولید در سطح ملی و فراتر از آن حضور موثر در بازارهای بین المللی است و خوشبختانه در حال حاضر اراده لازم برای دستیابی به این هدف در مجموعه ما شکل گرفته است.

وی تصریح کرد: یکی از دغدغه های اصلی ما نوسازی ماشین آلات است و خوشبختانه در این راه بسیار موفق عمل کرده ایم ماشین آلات مجموعه ما از شرکت هایی مانند بارزانتی، گاسپاری، بی ام ایتالیا و برندهای معتبر و شناخته شده تهیه می شوند.

وی گفت: علاوه بر نوسازی دستگاهها، شیوه صحیح استفاده از آنها در مجموعه ما به شدت مورد توجه قرار می گیرد؛ در حقیقت تسلط بر کار برای ما به عنوان ارزش معنا پیدا کرده که این تخصص باید در جهت بومی سازی سوق پیدا کند؛ ما تقلید نمی کنیم بلکه کار ما نوعی اقتباس یا تبادل است.

وی ادامه داد: بدون هیچ تردید اولویت اول ما مصرف کننده است اما تنها نمی توان مصرف کننده را با شعار در اولویت قرار داد؛ ما قصد داریم در این خصوص سلایق مشتری را به معنی درست کلمه در نظر بگیریم و به همین دلیل معتقدیم کار ما آمیزه ای از صنعت و هنر است و مشتری مداری هنری است که با علم تولید عجین شده است.

مدیرعامل شرکت پیشگامان سنگ پاسارگاد گفت: سیاست بستر ساز صادرات اقتصادی است، دولتمردان باید راه را باز کنند؛ اگر چنین شود اشتغال افزایش پیدا می کند و منابع ارزی بسیار قوی خواهد شد.

وی یادآور شد:  مجموعه ما در حال حاضر به کشورهای قزاقستان، امارات، چین، عراق، قطر، اروپا و آمریکا سنگ صادر می کند و به یاری خداوند حوزه صادراتی این مجموعه در آینده گسترش بیشتری نیز پیدا خواهد کرد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

3 × 3 =