صادرات معادن عدالت به ترکیه، تاجیکستان و روسیه

صادرات معادن عدالت به ترکیه، تاجیکستان و روسیه

123
0
سیدجمال الدین مجیدی
سیدجمال الدین مجیدی

سیدجمال الدین مجیدی مدیرعامل فروشگاه ماشین سازی و معادن عدالت در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: فعالیت خود را در زمینه تولید و فروش سنگ کوپ معادن از سال ۱۳۸۶ آغاز کردم. دارای ۳ معدن با تجهیزات کامل هستیم و تاکنون تولید سالیانه ما روند افزایشی داشته است.

وی ادامه داد: سنگ های تولیدی معادن ما به صورت واسطه ای به کشورهای ترکیه، تاجیکستان و روسیه صادر می شود اما تلاش ما براین است که صادرات سنگ را به صورت مستقیم انجام دهیم.

مدیرعامل فروشگاه ماشین سازی و معادن عدالت افزود: از جمله مشکلاتی که در زمینه صادرات سنگ وجود دارد، ناشناخته بودن سنگ ایران در برخی کشورهای دنیا است. متاسفانه برخی کشورهای دنیا با ظرفیت های صنعت سنگ ایران آشنا نیستند. بهترین راه برای معرفی صنعت سنگ ایران به دنیا، حضور در نمایشگاه های بین المللی است و لازم است دولت در این زمینه صنعتگران سنگ را یاری دهد.

وی تصریح کرد: یکی از مهمترین مولفه های افزایش صادرات سنگ کیفیت است. بسیاری از دستگاه های فراوری موجود در کارخانه های سنگبری قدیمی هستند و اگر این دستگاهها به روز و مجهز شوند تاثیر بسیار خوبی روی صادرات سنگ خواهند گذاشت. برای به روز کردن ماشین الات سنگبری نیازمند وام ها کم بهره و دراز مدت هستیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

چهارده − چهار =