صادرات مرمریت طلایی نی ریز به چین

صادرات مرمریت طلایی نی ریز به چین

229
0
عبدالعظیم احمدی
عبدالعظیم احمدی

عبدالعظیم احمدی مدیرعامل معدن مرمریت طلائی نی ریز در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: از سال ۱۳۸۵ فعالیت خود را در زمینه معدن آغاز کردم و سنگ مرمریت کرم استخوانی استخراج می کنم.

وی در ادامه گفت: برخی مسئولین صنعت سنگ ایران به این صنعت دید حرفه ای ندارند و این صنعت را دست کم گرفته اند. متاسفانه بازار را در بسیاری از کشورها از دست داده ایم، فعالیت اغلب کارخانه ها به صورت محدود و با دستگاههای فرآوری قدیمی است، لازم است که در صنعت سنگ به صورت گروهی فعالیت کنیم.

احمدی گفت: مشکل اساسی در صنعت سنگ ایران فروش است. متاسفانه تاکنون اقدامات جدی جهت برند سازی صورت نپذیرفته و دوری صنعت سنگ ایران از تبلیغات و تکنولوژی باعث از بین رفتن برخی مجموعه ها شده است.

وی تصریح کرد: حضور در نمایشگاه های بین المللی باعث آشنایی دست اندرکاران صنعت سنگ با پیشرفت های روز این صنعت می شود. در نمایشگاه ها طیف های مختلف این صنعت حضور دارند و مشتری ها و مشارکت کننده ها با هم آشنا می شوند و این عمل فوق العاده است.

وی یادآور شد: در زمینه صادرات با کشور چین همکاری داریم. مشکل اساسی ما برند سازی است که اگر انجام شود به راحتی می توانیم سنگ های تولیدی خود را در اغلب کشورها به فروش برسانیم.

۱۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

5 + 16 =