صادرات صدفکوه به کشورهای آسیایی و اروپایی

صادرات صدفکوه به کشورهای آسیایی و اروپایی

141
0
احسان صادقیان
احسان صادقیان

احسان صادقیان مدیرفروش صنایع سنگ صدفکوه (پارس ماربل) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: مجموعه معادن جندق متعلق به این شرکت است و در کارخانه تولیدکننده سنگ مرمریت می باشیم. حدودا ۱۵ سال است که این مجموعه راه اندازی شده است.

وی در ادامه گفت: سنگ ها به صورت تایل و اسلب تولید می شوند و کوپ صادراتی نیز داریم. سنگ های صادراتی در سایزهای ۶۰*۶۰، ۶۰*۳۰ و ۶۰*۴۰ با ضخامت ۱ الی ۲ سانتیمتر فراوری می شوند.

مدیرفروش صنایع سنگ صدفکوه افزود: در زمینه صادرات با کشورهای عراق، قزاقستان، تاجیکستان، ترکیه و استرالیا همکاری داریم و همچنین سنگ کوپ خود را به کشورهای چین، ترکیه و ایتالیا صادر می کنیم.

وی تصریح کرد: برخی از کارخانه های موجود در ایران از نظر فراوری دچار مشکل هستند و نمی توانند سنگ صادراتی فراوری کنند. دولت باید با ارائه تسهیلات ارزان قیمت بسترهای لازم برای اینکه این کارخانه ها به فراوری روز مجهز شوند را فراهم کند همچنین از دولت می خواهیم مشکلات جابه جایی و نقل و انتقالات پول را حل کند.

وی تصریح کرد: نمایشگاه های بین المللی مهم ترین ابزار توسعه صادرات است مخصوصا نمایشگاه ورونا ایتالیا و نمایشگاه های ترکیه. با حضور در نمایشگاه های بین المللی می توانیم سنگ خود را به بهترین شکل ممکن به تجار و بازرگانان بین المللی معرفی کنیم و صادرات خود را افزایش دهیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

1 + 15 =