شرکت zanchettamarmi ایتالیا به دنبال داشتن نماینده در ایران

شرکت zanchettamarmi ایتالیا به دنبال داشتن نماینده در ایران

مدیر و مشاور اقتصادی شرکت Zachettamarmi ایتالیا: ایران کشوری هنر دوست می باشد و طراحی های مدرن با سنگ های ساختمانی موضوعی جدیدی در این زمینه است که به طور حتم در ایران نیز با استقبال روبرو خواهد شد.

180
0
zachettamarmi
zachettamarmi

جیانکارلو اینسینا مدیر و مشاور اقتصادی شرکت Zachettamarmi ایتالیا و از مشاوران ارشد اقتصادی کشور کویت در مصاحبه اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: شرکت zachettamarmi ایتالیا یکی از شرکت های طراحی سه بعدی با سنگ های ساختمانی است که به ابتکار در زمینه طراحی با سنگ های ساختمانی بسیار اهمیت داده و به دنبال طراحی های نو در این زمینه است.

وی افزود: این شرکت فعالیت خود را در سال ۱۸۶۲ میلادی شروع کرده و  زمینه کاری خود را درکشورهای اروپایی و آسیایی با قدرت بسیار زیادی گسترش داده و با شرکت در نمایشگاه هایی جهانی به عنوان یک گالری هنری بسیار قدرتمند ظاهر شده و در حال حاضر به دنبال حضوری قدرتمند در ایران است.

وی تصریح کرد: ایران کشوری هنر دوست می باشد و  طراحی های مدرن با سنگ های ساختمانی موضوعی جدیدی در این زمینه است که به طور حتم در ایران نیز با استقبال روبرو خواهد شد. در واقع می توان زمینه فعالیت این شرکت را موازی با فعالیت معماران مدرن دانست که در زمینه طراحی داخلی فعالیت دارند.

وی افزود: شرکت zachettamarmi به دنبال اخذ نمایندگی در کشور ایران می باشد تا کار خود را همچون کشورهای دیگر با قدرت شروع کرده و به معرفی محصولات هنری خود در ایران بپردازد.

zachettamarmi
zachettamarmi
zachettamarmi
zachettamarmi
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

چهار + 2 =