شرکت Toksel ترکیه و بازار آینده آن در ایران

شرکت Toksel ترکیه و بازار آینده آن در ایران

شرکت Toksel ترکیه که در زمینه تولید ماشین آلات سنگبری سنگ های ساختمانی فعالیت می کند بازار هدف خود را ایران تعیین کرده و با کیفیت روز دنیا وارد بازار ایران شده و به نوعی تمایل به معرفی محصولات جدید خود در زمینه فراوری سنگ های ساختمانی دارد.

301
0
toksel

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، شرکت Toksel ترکیه که در زمینه تولید ماشین آلات سنگبری سنگ های ساختمانی فعالیت می کند بازار هدف خود را ایران تعیین کرده و با کیفیت روز دنیا وارد بازار ایران شده و به نوعی تمایل به معرفی محصولات جدید خود در زمینه فراوری سنگ های ساختمانی دارد.

این شرکت رقابت در فضای داخل را بسیار فشرده می داند و برای به نام بودن در ایران به کیفیت خود و عملکرد متفاوت خود تکیه می کند. با توجه به صحبت هایی که با مدیر عامل این شرکت صورت گرفته است ایران یکی از اهدف مهم این شرکت برای بازاریابی محصولات خود می باشد.

تولید خط تولید متفاوت با کاربردهای استاندارد تعریف شده و کاهش تعداد افراد مورد نیاز برای خط تولید از مزیت های این شرکت است از این رو میتوان گفت این شرکت باسابقه ۲۰ ساله تولیدات خود را وارد بازار ایران کرده و با بازاریابی هایی که در نمایشگاه های سنگ ایران داشته توانسته خود را به نحو موثری به بازار داخل بشناساند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

چهار × دو =