OSM پرتقال؛ تولید کننده مته های حفاری

OSM پرتقال؛ تولید کننده مته های حفاری

شرکت OSM پرتقال یکی از شرکت های تولید مته های حفاری در دنیا است که امسال در نمایشگاه بین المللی سنگ تهران حضور داشته است. این شرکت تنها شرکت پرتقالی بوده که بازار ایران را بازار هدف بسیار خوبی برای محصولات خود مد نظر قرار داده است.

313
0
osm
osm

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، شرکت OSM پرتقال یکی از شرکت های تولید مته های حفاری در دنیا است که امسال در نمایشگاه بین المللی سنگ تهران حضور داشته است. این شرکت تنها شرکت پرتقالی بوده که بازار ایران را بازار هدف بسیار خوبی برای محصولات خود مد نظر قرار داده است.

محصولات این شرکت اعم از؛ مته های حغاری و مخصوصا مته های مغزه گیری که در امر نمونه برداری از معادن سنگ های ساختمانی بسیار مفید بوده و بیشتر در زمینه سنجش نوع سنگ ساختمانی و تخمین ذخایر معدن به کار گرفته می شوند.

میتوان کیفیت محصولات تولید شده توسط شرکت OSM را بالاتر از کیفیت شرکت هایی همچون ترکیه، چین و روسیه دانست که در این زمینه بسیار کار آمد می باشند. این شرکت در سال ۱۹۸۸ تاسیس شده و در سال ۱۹۹۰ به اوج تولید خود رسیده و به تدریج با بازاریابی مناسب توانسته جایگاه اصلی خود را در بازار اروپا و جهانی به دست آورد.

در سال ۲۰۱۴ نیز کارخانه جدید این شرکت راه اندازی شده و از طرفی دیگر به تولید ماشین آلات استخراج معدن و سیم برش پرداخته که در این زمینه بسیار موفق ظاهر شده است. حال این شرکت با ورود به بازار ایران سعی در گشایش بازاری جدید داشته و بسیار تمایل به داشتن نمایندگی در کشور ایران دارد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

13 + دو =