شرکت Boart & Wire ایتالیا تولید کننده مولتی وایر

شرکت Boart & Wire ایتالیا تولید کننده مولتی وایر

شرکت Boart & Wire یکی از شرکت های حرفه ای در زمینه تولید سیم برش و لوازم الماسه مخصوص استخراج از معادن ساختمانی در کشور ایتالیا است.

697
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، شرکت Boart & Wire یکی از شرکت های حرفه ای در زمینه تولید سیم برش و لوازم الماسه مخصوص استخراج از معادن ساختمانی در کشور ایتالیا است. این شرکت در سال ۲۰۰۵ با همکاری یکی از تولید کنندگان پیشرو در زمینه ی ماشین آلات مولتی وایر تاسیس شد. امروزه صدها مشتری در اقصی نقاط دنیا از محصولات ناب این شرکت خریداری می کنند.

این شرکت یکی از تولید کنندگان بی نظیر در زمینه الماسه با اندازه های استاندارد ۸٫۵ ، ۷٫۳، ۶٫۳ میلیمتر است. این شرکت همچنین به تولید تک سیم، و سیم برش معادن مرمریت و انواع بتن پرداخته و با بکار گیری کارمندان توانا در زمینه ایجاد ارتباط موثر با مشتری توانسته قابلیت های بی نظیر خود را در زمینه تولید و بازار یابی در سرتاسر دنیا به اثبات برساند.

یکی از موفقیت های بزرگ این شرکت در سال ۲۰۰۸ در منطقه امریکای جنوبی در کشور برزیل رقم خورد. این شرکت از سال ۲۰۱۲ کشور هند را بازار هدف خود قرار داده و توانسته خدمات بسیار خوبی را به معادن سنگ گرانیت هند ارائه دهد .  شعبه های این شرکت در سال های ۲۰۱۴ و ۲۰۱۵ در کشورهای برزیل هند، آرژانتین و تایوان تاسیس شد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید