شرکت های برتر فعال در صنعت ساختمان اسپانیا

شرکت های برتر فعال در صنعت ساختمان اسپانیا

343
0
madrid
madrid

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، شرکت Madrid Construction LLC از  شرکت های فعال در زمینه صنعت ساخت و ساز و پیمانکاری در کشور اسپانیا است که بنا بر رشد صنعت ساختمان در این کشور فعالیت خود را در زمینه ها ی مختلفی توسعه داده و شرکت های زیر مجموعه بسیاری را مدیریت می کند و به یکی از  شرکت های هلدینگ در اسپانیا تبدیل شده است.

پروژه های زیادی همچون: Naval Academy Football Stadium ،  Laplata, Maryland Renovation که از پروژه های برتر در زمینه صنعت ساختمان بوده در طول چند سال گذشته قدرت و توانایی خود را در این امر به اثبات رسانیده است.

 رشد صنعت ساختمان در کشور اسپانیا که خود یکی از کشور های برتر و قدرتمند در صنایع ساخت و ساز است همراه با چند درصد رشد فعال بوده و میتوان گفت نقش بسیار خوبی در اقتصاد این کشور داشته است.  شرکت های پیمانکاری بسیاری در حوزه ساختمان فعالیت دارند که هر کدام دارای سرویس دهی منحصر به خود بوده و تنوع زمینه کاری در این کشور بسیار بالاست.  شرکت Fluor یکی از شرکت های پیمانکاری فعال در شهر مادرید است که معمولا با پیشنهاد های ویژه خود توانسته طراحی های خوبی را در زمینه صنعت ساختمان ارائه دهد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

هجده − دوازده =