شرکت معادن کوثر واحد معدنی نمونه در استان کرمان شد

شرکت معادن کوثر واحد معدنی نمونه در استان کرمان شد

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر:علاوه بر پهنه کرمان، در پهنه نائین نیز موفق‌ترین عملکرد از نظر فنی و علمی و مدیریت زمان را داشته‌ایم که مورد قدردانی مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان زمین‌شناسی کشور، سازمان نظام مهندسی کشور، مسئولان استان و نخبگان دانشگاهی قرار گرفته است.

187
0
هوشنگ احمدپور
هوشنگ احمدپور

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از فارس، هوشنگ احمدپور مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر از انتخاب این شرکت به عنوان مکتشف نمونه استان کرمان خبر داد.

وی توفیقات اخیر شرکت را نتیجه دو سال و نیم تلاش بی‌وقفه کلیه همکاران و حمایت‌ همه‌جانبه مدیرعامل سازمان اقتصادی کوثر دانست و کسب موفقیت جدید را تبریک گفت.

احمدپور با اشاره به اقدامات و پی‌گیری‌های گذشته اظهار داشت: بذری که حدود دو سال قبل کاشتیم و از آن مراقبت کردیم در حال جوانه زدن است و امیدوار هستیم طی سال‌های آینده به بار نشسته و ثمره واقعی خود را نشان دهد.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر  اظهار داشت: علی‌رغم این‌که شرکت معادن طی چهار دهه فعالیت قبلی خود هیچ‌گونه تجربه در زمینه فعالیت‌های اکتشافی نداشته است، اما پس از در اختیار گرفتن پهنه‌های فلزی متعدد از جمله در استان کرمان، با استفاده از آخرین دستاوردهای علمی در حوزه اکتشاف و به کارگیری به‌روزترین تکنولوژی و تجهیزات فنی در جهان موفق شدیم پیشرفتی فراتر از انتظار داشته باشیم.

احمدپور در ادامه گفت: مطالعات اکتشافی معدن از سال ۱۳۹۴ و زودتر از  زمان‌بندی تعیین شده پایان یافته و گزارش آن ارائه شد، در حالی‌که با تلاش و همتی که در این راه صرف شد توانستیم فازهای پی‌جویی و شناسایی پتانسیل‌های معدنی فلزی در پهنه شماره پنج کرمان به وسعت یک هزار کیلومتر مربع مشتمل بر داده‌های ماهواره‌ای، مطالعات دروسنجی، تهیه نقشه‌‌های لازم، ژئوفیزیک هوایی، ژئوفیزیک ناحیه‌ای، ژئوشیمی و … را انجام داده و با تکمیل گزارش زودتر از موعد مقرر، طرح را با سرعت بیشتری در آستانه عملیاتی شدن قرار دهیم.

مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر با اشاره به این‌که همه تلاش ما این بوده است که سرعت در اجرای کار را فدای کیفیت نکنیم، اظهار داشت: به کارگیری تکنولوژی و تجهیزاتی که در پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا مورد استفاده قرار می‌گیرد، ضریب دقت مطالعات را افزایش داده و تحلیل گزارشات را با جامعیت بیشتری همراه می‌کند.

وی در ادامه به فعالیت مشابه در پهنه‌های دیگر در دست مطالعه اشاره کرد و گفت: علاوه بر پهنه کرمان، در پهنه نائین نیز موفق‌ترین عملکرد از نظر فنی و علمی و مدیریت زمان را داشته‌ایم که مورد قدردانی مسئولان وزارت صنعت، معدن و تجارت، سازمان زمین‌شناسی کشور، سازمان نظام مهندسی کشور، مسئولان استان و نخبگان دانشگاهی قرار گرفته به طوری که از آن به عنوان بهترین کار سال‌های اخیر در سطح استان اصفهان یاد شده است.

مدیرعامل شرکت‌سرمایه‌گذاری توسعه صنایع و معادن کوثر دو پهنه اردبیل و خراسان جنوبی نیز اشاره کرد و اظهار داشت: پهنه اردبیل به شرکت تحویل شده و مجوز‌های صدور عملیات اکتشافی در دست صدور است و پهنه خراسان جنوبی نیز در انتظار صدور مجوز جهت شروع عملیات اجرایی است که که با پی‌گیری‌های در دست اقدام امیدواریم هر چه سریع‌تر به نتیجه مطلوب دست پیدا کنیم. و

وی در پایان ابراز امیدواری کرد روند رو به رشد شرکت در سال‌های آینده نیز ادامه داشته و به کسب موفقیت‌ها و دستاوردهای جدید منتهی شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

14 + 17 =