شروین یزدانی: تقاضا برای سنگ ایران کم شده است

شروین یزدانی: تقاضا برای سنگ ایران کم شده است

مدیر عامل شرکت الماس ایران: سه شاخص برای به انجام رساندن صادرات وجود دارد: کیفیت کالا، حمایت دولت و برداشتن موانع از سر راه تولید، این سه شاخص باعث می شود صادرات به نحو درست و سالمی انجام شود.

263
0
شروین یزدانی
شروین یزدانی

شروین یزدانی مدیر عامل شرکت الماس ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: مشکلات مالی و کمبود نقدینگی و کالاهای وارداتی از جمله مشکلاتی است که ما در ایران دچار آن هستیم. به دلیل وجود تحریمهایی که در ایران وجود داشت در حال حاضر هم نمی توان هر کالایی را وارد کشور کرد. با توجه به اجرای برجام امیدواری هایی وجود دارد که مشکلات بین المللی به طور کامل حل شود.

وی در ادامه گفت: مواد اولیه و ذخائر سنگ در ایران فراوان است اما قیمت آن بالا است و همین مواد اولیه در ترکیه ارزان تر از ایران می باشد به همین دلیل مصرف کننده ترجیح می دهد که مواد اولیه مورد مصرف خود را از خارج از کشور تهیه و وارد کند.

مدیر عامل شرکت الماس ایران گفت: شرکت در نمایشگاه های داخلی و خارجی باعث شناخته شدن و جذب مشتری می شود. نمایشگاه های خارجی از نظر سطح تبلیغات بسیار گسترده ترعمل می کنند، ماشین آلاتی که در نمایشگاه های خارجی عرضه می شود بسیار پیشرفته و مدرن است همچنین تنوع کالا در نمایشگاههای خارج از کشور بسیار فراوان می باشد. قطعا شرکت در نمایشگاه ها بالاخص نمایشگاه های خارجی تاثیر گذار بوده و باعث می شود کالای تولیدی خود را به کیفیت ایده آل برسانیم.

یزدانی افزود: سه شاخص برای به انجام رساندن صادرات وجود دارد: کیفیت کالا، حمایت دولت و برداشتن موانع از سر راه تولید، این سه شاخص باعث می شود صادرات به نحو درست و سالمی انجام شود.

وی افزود: بسیاری از استانداردها در صنعت سنگ و معدن ایران رعایت نمی شود و نظارتی در این زمینه وجود ندارد. به دلیل عدم وجود تکنولوژی به روز تقاضا برای کالاهای ایرانی کم شده است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

سه × 2 =