سینا اشتری: کیفیت شرط لازم صادرات است ولی کافی نیست

سینا اشتری: کیفیت شرط لازم صادرات است ولی کافی نیست

معاونت بازرگانی آرسان گرانیت غرب: ترکیه، ترکمنستان، آذربایجان، عراق و گرجستان کشورهای خریدار سنگ ما هستند.

177
0
سینا اشتری
سینا اشتری

سینا اشتری معاونت بازرگانی آرسان گرانیت غرب در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: شرکت آرسان گرانیت غرب فعالیت خود را از سال ۱۳۹۱ آغاز کرده است. مدتی تمرکز شرکت روی تولید برای داخل بود اما حدودا دو سال است که تمام تمرکز شرکت روی فروش صادراتی است.

وی افزود: کیفیت سنگی که ما تولید می کنیم بسیار بالا است و طبیعتا قیمت آن نیز نسبت به محصولات دیگر بالاتر است اما با این حال چون در بازارهای صادراتی کیفیت نقش بسیار مهمی دارد در فروش آن مشکل خاصی نداریم.

وی تصریح کرد: ترکیه، ترکمنستان، آذربایجان، عراق و گرجستان کشورهای خریدار سنگ ما هستند و در تلاش هستیم تا روابط تجاری را با دیگر کشورها نیز برقرار کنیم.

معاونت بازرگانی آرسان گرانیت غرب گفت: رکودی که در ایران حاکم است در برخی کشورهای دیگر نیز وجود دارد و می توان گفت این رکود جهانی است. این رکود روی کار ما هم تاثیر گذاشته است. در این شرایط، بازار به سمت رقابت منفی پیش می رود و هر کس سعی می کند با قیمتی پایین تر محصول خود را به فروش برساند.

وی گفت: کیفیت شرط لازم صادرات است ولی کافی نیست. برای صادرات شروط دیگری هم لازم است که اخلاق کاری و شناخت دقیق بازار برخی از این شروط است.

وی تاکید کرد: تا آنجا که من تجربه دارم تنها راه موفقیت در هرکاری فقط تلاش است و تلاش است و تلاش. و در کنار این تلاش باید یک مقدار نوآوری و متمایز شدن را نیز داشت.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

16 − 4 =