موسوی: باید در مسکن سرمایه گذاری شود

موسوی: باید در مسکن سرمایه گذاری شود

رئیس هیئت مدیره انجمن توسعه صادرات سنگ های تزئینی استان کرمان: شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور تاثیر بسزائی در بهبود وضعیت صنف سنگ و معدن دارد، زیرا در خارج از کشور رکود وجود ندارد و می توانیم خود را مطرح کنیم و به به تجار و بازرگانان این صنعت خود را بشناسانیم و سنگ ایران را به کشور های خارجی معرفی کنیم.

241
0
کارخانه سنگبری
کارخانه سنگبری

سید محمد آیت الهی موسوی رئیس هیئت مدیره انجمن توسعه صادرات سنگ های تزئینی استان کرمان در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: معادن و کارخانه ها به دلیل رکود اقتصادی دچار مشکلاتی شده اند که این رکود باعث تعطیلی برخی کارخانه ها شده اند.

وی در ادامه گفت: در پی حل شدن رکود اقتصادی توسعه و تولید و راندمان کار بالا می رود و با تغییر در روش ها می توانیم در حلقه توسعه بهینه سازی کنیم این چنین است که همه مشکلاتی که در صنف سنگ و معدن بوجود آمده است به دلیل رکود اقتصادی می باشد.

وی تاکید کرد: بدون شک اگر قیمت ها پایین بیاید راندمان کار بالا می رود.

رئیس هیئت مدیره انجمن توسعه صادرات سنگ های تزئینی استان کرمان گفت: اگر سیستم بانکی دنیا به روی ما باز شود اکثر مشکلات مالی و اقتصادی صنعتگران حل می شود. همچنین اگر نرخ سود بانکی کاهش یابد و تسهیلات ارزان تری در اختیارمان بگذارند رکود اقتصادی تا حدودی کاهش می یابد.

وی خاطر نشان کرد: باید در مسکن سازی سرمایه گذاری و برنامه ریزی های دقیقی در این زمینه انجام شود.

آیت الهی موسوی در ادامه افزود: شرکت در نمایشگاه های خارج از کشور تاثیر بسزائی در بهبود وضعیت صنف سنگ و معدن دارد، زیرا در خارج از کشور رکود وجود ندارد و می توانیم خود را مطرح کنیم و به تجار و بازرگانان این صنعت خود را  بشناسانیم و سنگ ایران را به کشور های خارجی معرفی کنیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید