رشد منفی صنعت با عدم حمایت دولت

رشد منفی صنعت با عدم حمایت دولت

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت: در حال حاضر حدود 900 واحد تولیدی برای تسهیلات ثبت نام کرده‌اند که امیدوارم بخشی از آنها بتوانند این منابع را برای تأمین نقدینگی خود صرف کرده و تا حدودی مشکلات سرمایه در گردش را برطرف کنند.

224
0
سید عبدالوهاب سهل آبادی
سید عبدالوهاب سهل آبادی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، سید عبدالوهاب سهل‌آبادی با اشاره به اینکه امروز واحدهای تولیدی با مشکلات متعددی مواجه هستند، اظهار داشت: دولت اعلام کرده که ۱۶هزار میلیارد تومان از منابع صندوق توسعه ملی را به واحدهای تولیدی متقاضی ارائه می‌کند.

وی با بیان اینکه قرار شده شناسایی واحدهای متقاضی در استان‌های مختلف انجام شود، افزود: واحدهای تولیدی می‌توانند با مراجعه به سایت بهین‌یاب ثبت نام و با دارا بودن شرایط منابع را دریافت کنند.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت ایران اضافه کرد: در حال حاضر حدود ۹۰۰ واحد تولیدی برای این تسهیلات ثبت نام کرده‌اند که امیدوارم بخشی از آنها بتوانند این منابع را برای تأمین نقدینگی خود صرف کرده و تا حدودی مشکلات سرمایه در گردش را برطرف کنند.

وی با ابراز اینکه در صورت پرداخت این تسهیلات می‌توان تا حدودی به رشد صنعت در سال جاری امیدوار بود، گفت: اگر دولت حمایت ویژه‌ای را از بخش تولید نداشته باشد به‌طور حتم رشد منفی صنعت تکرار خواهد شد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید