سید عبدالوهاب سهل‌آبادی:مسئولان به داد صنعتگران و تولید کنندگان برسند

سید عبدالوهاب سهل‌آبادی:مسئولان به داد صنعتگران و تولید کنندگان برسند

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان: مسئولان استان به داد صنعتگران و تولید کنندگان برسند زیرا آنان در شرایطی قرار گرفتند که خود مقصر آن نبودند.

117
0
سید عبدالوهاب سهل آبادی
سید عبدالوهاب سهل آبادی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به‌ نقل از روابط عمومی اتاق بازرگانی اصفهان، سید عبدالوهاب سهل‌آبادی در هفدهمین جشنواره تجلیل از پیشکسوتان، نخبگان و چهره‌های شایسته صنعت و معدن استان اصفهان با اشاره به وضعیت نامطلوب صنعت کشور اظهار داشت: امروز اگر در این جشنواره  صنعتگران و تولیدکنندگان در کنار هم می‌خندند مصداق این شعر است که “خنده تلخ من از گریه غم انگیزتر است، کارم از گریه گذشته است بدان می‌خندم”.

وی افزود: نخبگانی که در این جشنواره مورد تجلیل قرار می‌گیرند تلاشگران و ایثارگرانی هستند که در بدترین شرایط اقتصادی به فعالیت تولیدی خود ادامه دادند.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان تصریح کرد: مرکز مبادلات فرعی پیمانکاری SPX برای نخستین بار در کشور در اتاق اصفهان راه‌اندازی شده و عضویت تولیدکنندگان و بازرگانان در آن می‌تواند ارتباط بین‌المللی آنان را تقویت کند.

وی گفت: بعد از حضور استان اصفهان در نمایشگاه هانوفر آلمان، استقبال خارجی‌ها از حضور در اصفهان بسیار خوب بوده است به‌طوری که در ۴۵ روز گذشته، ۱۷ شرکت برای حضور در اصفهان با ما تماس داشته‌اند.

سهل‌آبادی تلاش تولید کنندگان و صنعتگران را قابل ستایش دانست و گفت: همانگونه که در جنگ موفق بودیم، در جنگ اقتصادی هم موفق خواهیم شد.

وی از استاندار اصفهان خواست تا دستور همراهی بیشتر با تولیدکنندگان را به سازمان‌ها و ادارات دولتی استان صادر کند.

رئیس اتاق بازرگانی اصفهان بیان کرد: مسئولان استان به داد صنعتگران و تولید کنندگان برسند زیرا آنان در شرایطی قرار گرفتند که خود مقصر آن نبودند.

محمدرضا برکتین رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان نیز در این مراسم اظهار داشت: امروز در حالی هفدهمین جشنواره تجلیل از پیشکسوتان، نخبگان و چهره‌های شایسته صنعت و معدن استان را برگزار می‌کنیم که جامعه با بیم‌ها و امیدهای زیادی روبه‌رو است.

رئیس خانه صنعت، معدن و تجارت استان اصفهان با بیان اینکه کشور امروز باید ساز و کار خود را تغییر دهد و خودش را برای شرایط ایجاد شده آماده کند، اظهار داشت: مسئولان همه دلسوزند اما در بروکراسی فعلی نمی‌توانند کاری از پیش ببرند. نقش تولیدکنندگان امروز در حفظ اشتغال بسیار مهم است و چشم جامعه به مدیران واحدهای تولیدی است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید