سیدکامل تقوی‌نژاد: سازمان مالیات از حقوق‌های چند ده‌میلیونی خبر داشت

سیدکامل تقوی‌نژاد: سازمان مالیات از حقوق‌های چند ده‌میلیونی خبر داشت

رئیس کل سازمان مالیاتی: ما متوجه پرداخت این پاداشها شده بودیم اما ضرورتی به اعلام آن نمی‌دیدیم زیرا ما مسئول وصول مالیات هستیم و سایر بخش‌ها باید در این مورد نظارت‌ انجام دهند.

232
0
سيدکامل تقوي‌نژاد
سیدکامل تقوی‌نژاد

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، سیدکامل تقوی‌نژاد امروز در حاشیه پنجمین اجلاس سراسری اتاق اصناف ایران در جمع خبرنگاران در خصوص پرداخت حقوق چند ده‌میلیونی به مدیران بیمه مرکزی اظهار کرد:‌ ما متوجه پرداخت این پاداشها شده بودیم اما ضرورتی به اعلام آن نمی‌دیدیم زیرا ما مسئول وصول مالیات هستیم و سایر بخش‌ها باید در این مورد نظارت‌ انجام دهند.

وی افزود: برای هر نوع پرداخت اعم از حقوق و پاداش باید مالیات پرداخت شود و افرادی که فیش حقوقی چند میلیونی آنها منتشر شده است مالیات خود را پرداخت کرده‌اند. اگر فردی را سراغ دارید که مالیات نمی‌دهد وی را به سازمان امور مالیاتی معرفی کنید.

رئیس کل سازمان مالیاتی تصریح کرد:‌ در گذشته برای حقوق اشخاص دولتی و غیردولتی مالیاتهای متفاوتی وجود داشت ولی اکنون یکسان سازی شده است به صورتی که تا سقف یک میلیون و ۳۵۰ هزار تومان از مالیات معاف بوده و برای حقوق هفت برابری مالیات ۱۰درصدی تعیین شده است.

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید