نبود بازار فروش مشکل تولیدی های آذربایجان شرقی

نبود بازار فروش مشکل تولیدی های آذربایجان شرقی

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی: اصلی‌ترین رکن فعالیت واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی وجود بازار برای فروش محصولاتی که تولید می‌شود است و از طرفی واحدهای تعطیل و نیمه فعال در محور اولویت‌های دولت جهت ارائه تسهیلات حمایتی و بازگشایی هستند.

340
0
سید مرتضی نیرومند
سید مرتضی نیرومند

به گزارشخبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، سیدمرتضی نیرومند در جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید آذربایجان شرقی که با حضور استاندار در شهرک صنعتی اهر برگزار شد، اظهار داشت: بر اساس درخواست‌ها و دستوراتی از سوی مدیریت عالی استان، عملیات احداث راه دسترسی مناسب شهرک صنعتی تبریز ۴ به زودی آغاز می‌شود.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه شهرستان اهر دارای یک شهرک صنعتی و یک ناحیه صنعتی است، افزود: شهرک صنعتی اهر دارای زمینی به مساحت ۲۴۵ هکتار است که تاکنون از این وسعت ۳۹ هکتار به سرمایه گذاران جهت احداث واحدهای تولیدی و کارخانجات تحویل شده و ۳۰ هکتار دیگر نیز برای واگذاری به سرمایه گذاران بخش خصوصی آماده است.

وی بابیان اینکه تنها یک واحد از واحدهای تولیدی شهرک صنعتی اهر غیرفعال است، ادامه داد: در حال حاضر ۱۹ واحد تولیدی در شهرک صنعتی اهر با اشتغال ۲۰۶ نفر فعالیت می‌کنند.

نیرومند اسکویی دلیل غیرفعال بودن واحد تولیدی واقع در شهرک صنعتی اهر را نبود بازار برای فروش محصولات اعلام کرد و اظهار داشت: اصلی‌ترین رکن فعالیت واحدهای تولیدی در شهرک‌های صنعتی وجود بازار برای فروش محصولاتی که تولید می‌شود است و از طرفی واحدهای تعطیل و نیمه فعال در محور اولویت‌های دولت جهت ارائه تسهیلات حمایتی و بازگشایی هستند.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی با تاکید بر اینکه شهرک صنعتی اهر زیبنده واحدهای تولیدی شهرستان اهر نیست، تصریح کرد: شرکت شهرک‌های صنعتی آذربایجان شرقی برای هرگونه افزایش در تعداد واحدهای تولیدی در سال اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل آماده همکاری با سرمایه گذاران بخش خصوصی است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

بیست + سه =