سنگ مهندسی شده کوارتزیت مناسب برای طراحی داخلی خانه

سنگ مهندسی شده کوارتزیت مناسب برای طراحی داخلی خانه

سنگ مهندسی کوارتزی سنگ مصنوعی به حساب می آید اما به خاطر زیبایی ظاهری و مقاومت بالایی که دارد به راحتی برای استفاده های مختلف خانگی می توان از آن بهره برد.

457
0
quartzit
quartzit

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، سنگ گوارتزیت مهندسی شده که بزرگترین تولید کنندگان آن کشور ایتالیا و چین است در مدل ها و رنگ های مختلفی به بازار دنیا ارائه شده است. رنگ سفید و مشکی آن در بازار جهانی بیشترین فروش را داشته چرا که این سنگ به گرانیت مشکی و سفید بسیار شبیه بوده و کاربرد و شکلی  همسان با گرانتی دارد. ۹۰ درصد آن را کوارتز تشکیل می دهد از این رو کاربرد آن نیز به گرانیت بسیار نزدیک است.

وجود رنگ های شاد همچون آبی و نارنجی نیز در بین این محصولات تنوع کاری را افزایش داده است. سنگ مهندسی کوارتزی سنگ مصنوعی به حساب می آید اما به خاطر زیبایی ظاهری و مقاومت بالایی که دارد به راحتی برای استفاده های مختلف خانگی می توان از آن بهره برد.

در سنگ مهندسی می توانید به راحتی تکه های کوارتز را مشاهده کنید که به رنگ سفید بوده و گاهی برای زیبایی نیز شیشه های رنگی هم در کنار کوارتز مورد استفاده قرار می گیرد.  میتوان سنگ کوارتزیت را در اندازه اسلب بزرگ و یا تایل و با اندازه های مورد نظر برش داد و با قطر دلخواه تولید کرد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

نوزده − 9 =