«سنگیها» پرتال اینترنتی اتحادیه و انجمن سنگ اصفهان

«سنگیها» پرتال اینترنتی اتحادیه و انجمن سنگ اصفهان

مدیر اجرایی سایت «سنگیها»: پرتال اینترنتی اتحادیه سنگ استان اصفهان، با نشانی اینترنتی www.sangiha.com ، با معرفی مجزای واحدهای عضو مجموعه، ضمن حفظ یکپارچگی سایت، امکان استقلال و تفکیک امکانات را دارا می باشد.

373
0
حمید قاسمی
حمید قاسمی

حمید قاسمی مدیر اجرایی سایت «سنگیها» در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: پرتال اینترنتی اتحادیه و انجمن سنگ اصفهان با نام اینترنتی سنگیها، در واقع پل ارتباطی مجازی، متشکل از تعداد نامحدودی واحد صنعتی، تولیدی، صنفی و مکمل می ‏باشد. مشتریان و کاربران با مراجعه به این پرتال، همزمان می توانند به تعداد زیادی از تولید کنندگان، فروشندگان و وابستگان این صنف دسترسی داشته باشند و با امکان مقایسه سریع و با صرف کمترین زمان می توانند محصول یا خدمت خود را انتخاب کرده و اقدام  به برقراری ارتباط با واحد مورد نظر نمایند.

وی افزود: پرتال اینترنتی اتحادیه سنگ استان اصفهان، با نشانی اینترنتی www.sangiha.com ، با معرفی مجزای واحدهای عضو مجموعه، ضمن حفظ یکپارچگی سایت، امکان استقلال و تفکیک امکانات را دارا می باشد.

وی خاطر نشان کرد: در این پرتال به هر واحد صنعتی یک نمایشگاه مجازی تعلق می گیرد. بازدیدکنندگان پرتال می توانند در تمام نمایشگاه های عضو به طور همزمان پیمایش و جستجو نمایند؛ با هر کدام از واحدهای صنعتی ارتباط برقرار نموده و یا اقدام به سفارش نمایند.

وی تصریح کرد: از دیگر خدمات برجسته این پرتال می توان به بخش اداری (متشکل از فرم های اداری، بخشنامه ها و …)، آشنایی با بزرگان، تاریخچه صنعت سنگ وآشنایی عمومی با انواع سنگها و خدمات موجود در کشور اشاره کرد.

وی افزود: این پرتال که برآمده از همکاری اعضای اتحادیه و انجمن سنگ اصفهان است به یکی از بزرگترین جوامع صنعتی ایران تبدیل خواهد شد. افزایش چشمگیر مراجعه کننده به دلیل اجتماع صنایع سنگی و مکمل در یک مجموعه واحد با نمایش پیشرفته و حرفه ای، معرفی محصولات و توانمندی های واحدهای صنعتی به بازارهای داخلی و بین المللی، ارتقاء رتبه در موتورهای جستجوی اینترنتی و تعبیه سازوکار همگن با آن ها از دیگر مزایای این پرتال می باشد.

۶+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

هشت − دو =