ساخت سوله ای جدید در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران

ساخت سوله ای جدید در نمایشگاه بین المللی سنگ ایران

رئیس هیات مدیره نمایشگاه سنگ ایران: مصوب شده است که عملیات اجرایی ساخت سوله جدید از 15 خرداد ماه سال جاری شروع شود و تا اول شهریور ماه به پایان رسد. کلیه عملیات اجرایی ساخت این سوله توسط جوانان و مهندسان توانمند منطقه محلات و نیم ور انجام خواهد شد.

350
0
حسین پورحسنی
حسین پورحسنی

حسین پورحسنی رئیس هیات مدیره نمایشگاه سنگ ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران روز دوشنبه مورخه ۱۳۹۵/۳/۳ طی جلسه ای مقرر کرد که برای برگزاری نمایشگاه نهم که در شهریور ماه امسال برگزار می شود یک سوله جدید احداث کند.

وی افزود: این سوله درست در نزدیکی سوله قبلی احداث خواهد شد. سعی بر این است که فاصله سوله های نمایشگاه بسیار کم و به صورتی باشد که بازدید کنندگان بتوانند در کمترین زمان ممکن از تمامی ظرفیت های نمایشگاه بازدید کنند. طبق برنامه ریزی های انجام شده هرسال فضایی جدید و سوله ای جدید به فضای نمایشگاه اضافه خواهد شد.

وی گفت: مصوب شده است که عملیات اجرایی ساخت سوله جدید از ۱۵ خرداد ماه سال جاری شروع شود و تا اول شهریور ماه به پایان رسد. کلیه عملیات اجرایی ساخت این سوله توسط جوانان و مهندسان توانمند منطقه محلات و نیم ور انجام خواهد شد. در سال گذشته نیز کلیه عملیات اجرایی ساخت جایگاه نمایشگاه توسط جوانان و مهندسان این منطقه انجام شد و ایشان توانستند در مدت ۸۵ روز کاری فضایی به مساحت ۱۵ هکتار را آماده سازی کنند که این در نوع خود یک رکورد بی سابقه در کشور بود و حکایت از توانمندی های بالای این جوانان داشت.

وی ادامه داد: ساخت جایگاه نمایشگاه در وسعتی به میزان سی هکتار در دستور کار هیات مدیره نمایشگاه است که انشاء الله پس از ساخت و تجهیز این سی هکتار اقدامات لازم در خصوص گسترش و رشد و توسعه آن را انجام خواهیم داد و در صورت نیاز این مساحت را چند برابر خواهیم کرد.

رئیس هیات مدیره نمایشگاه سنگ ایران ادامه داد: طبق رایزنی های انجام شده تاکنون حضور کشورهای ترکیه، ایتالیا، قزاقستان، ویتنام، برزیل، کشورهای cis، چین، هند، روسیه، آلمان، اسپانیا، فرانسه، اکراین، کره جنوبی، کشورهای حاشیه خلیج فارس وعراق در نمایشگاه قطعی شده است البته این رایزنی ها همچنان ادامه دارد و ما امیدواریم که امسال بتوانیم نهمین نمایشگاه را با حداکثر تعداد تجار و بازرگانان و شرکتهای خارجی برگزارکنیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید