تاثیر گذاری نمایشگاه Shuitou چین بر بازار جهانی سنگ

تاثیر گذاری نمایشگاه Shuitou چین بر بازار جهانی سنگ

291
0
فوجیان
فوجیان

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، نمایشگاه بین المللی سنگ ساختمانی Shuitou با موضوع سنگ های ساختمانی و ماشین آلات مربوطه و صنایع وابسته در تاریخ November 08 – ۱۱, ۲۰۱۶, در منطقه فوجیان چین برگزار خواهد شد. این نمایشگاه دومین نمایشگاه بین المللی کشور چین نام گذاری شده است. کشور هایی همچون ترکیه، ایتالیا، برزیل و هند از جمله چهار کشور برتر صنعت سنگ هستند که در این نمایشگاه حضور خواهند داشت.

بیشتر شرکت های ترکیه ای در این نمایشگاه، شرکت های قدیمی و با تجریه ای بیش از ۱۵ سال هستند. امسال  نیز هفدهمین دوره نمایشگاه برگزار خواهد شد که بیشتر بر روی کشور های آمریکای جنوبی، و کشور های عربی تمرکز یافته است تا به تدریج میزان ارتباطات نمایشگاه افزایش یابد.

منطقه فوجیان چین از مناطق فعال در زمینه سنگ های ساختمانی تولید و فرآوری و تجارت است که بالغ بر ۱۲۰۰ شرکت تجاری  و ۱۰ هزار کارخانه فراوری سنگ های ساختمانی در اطراف این منطقه در حال فعالیت هستند از این رو این منطقه به نوعی به قطب صنعتی در زمینه سنگ های ساختمانی تبدیل شده است.

بیشتر شرکت های تجاری حاضر در این منطقه در زمینه واردات سنگ های لوکس و جدید و همچنین صادرات سنگ های فراوری شده به صورت اسلب فعال هستند که این پیوند اتحاد بین شرکت های بازرگانی و تجاری با کارخانجات فراوری باعث شده کشور چین به کشوری ابر قدرت در صادرات سنگ تبدیل شود و در تعیین قیمت، کیفیت و بازار سنگ های ساختمانی کشور نخستین باشد.

نمایشگاهی که در این منطقه برگزار می شود  طی روند ۱۷ ساله خود تاثیر عمیقی در توسعه بازار منطقه داشته و بسیاری از شرکت های خارجی را به سوی خود جذب کرده است، کشور ایران نیز با صادرات سنگ های کوپ ساختمانی نیز پیشتاز است و هر ساله تناژ بسیار خوبی از انواع مرمریت کرم و تراورتن به کشور چین صادر می کند که این روند برای سال های آتی خوشبینانه خواهد بود.

فوجیان
فوجیان
فوجیان
فوجیان

 

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

20 + چهار =