رضا کامرانیان: دولت تدبیر کند هزینه های سنگبری ها کم شود

رضا کامرانیان: دولت تدبیر کند هزینه های سنگبری ها کم شود

288
0
رضا کامرانیان
رضا کامرانیان

رضا کامرانیان مدیر عامل صنایع سنگ گلچین البرز (تیران و کرون واقع در شهرک صنعتی رضوانشهر) در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: فعالیت خود را در زمینه فرآوری سنگ تراورتن عباس آباد، شکلاتی و مرمریت از سال ۱۳۷۹ آغاز کردم.

وی در ادامه گفت: رکود بازار، وضعیت اقتصادی برخی سنگبری ها را نابهنجار کرده است. نقدینگی بسیار کاهش یافته که این مساله ما را دچار مشکلات فراوانی کرده است.

مدیر عامل صنایع سنگ گلچین البرز افزود: مشکلات دیگری هم با اداره برق و دارایی داریم که برای رفع مشکلات به این ادارات مراجعه کردیم اما متاسفانه تاکنون نتیجه ای نگرفته ایم.

وی یاد آور شد: اگر دولت همکاری لازم را با ما داشته باشد به طوریکه هزینه های تولید  تا حدی کاهش پیدا کند برخی از مشکلاتمان کاهش می یابد. همین که واحد های سنگبری ایجاد شغل میکنند امتیاز مثبتی است که برای کشور داریم  پس اداره دارایی نباید این مالیات ها را از تولید کننده دریافت کند و میبایست در این زمنیه با ما همکاری داشته باشد و این هزینه ها را کاهش دهد یا حتی قطع کند.

کامرانیان گفت: از قوه قضاییه هم درخواست داریم که در مورد چک های برگشتی با ما همکاری های لازم را کنند و در این زمینه تدبیری اتخاذ کنند که کارخانه ها با این حجم چک برگشتی مواجه نباشند. چک برگشتی یک از معضلات بزرگ تولید کننده ها است.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

4 × پنج =