رضا شیرازی مطرح کرد: صادرات رادوکس به آمریکا

رضا شیرازی مطرح کرد: صادرات رادوکس به آمریکا

مدیرتوسعه صادرات شرکت رادوکس: صادرات دستگاه های رادوکس به کشورهای آمریکا، اروپا، حاشیه خلیج فارس و.... انجام می شود.

335
0
رضا شیرازی
رضا شیرازی

رضا شیرازی مدیرتوسعه صادرات شرکت رادوکس در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: شرکت رادوکس در زمینه تولید دستگاه های سی ان سی فعالیت دارد. یکی از دستگاه های تولیدی ما که با صنعت سنگ مرتبط است دستگاه واترجت سی ان سی است که علاوه بر برش سنگ، برش شیشه، فلز و هر نوع متریالی را انجام می دهد.

وی افزود: شرکت رادوکس تنها تولید کننده واتر جت سی ان سی در ایران است. بسیاری از قطعات این دستگاه در ایران تولید می شود اما پمپ های اغلب دستگاه ها آمریکایی و اروپایی است.

وی ادامه داد: استفاده از دستگاه های واترجت سی ان سی در صنعت سنگ بسیار ضروری است زیرا با استفاده از این دستگاه می توان سنگ هایی که درصد ضایعات آنها بالا است را به سنگ هایی با ارزش و قابل فروش تبدیل و از این طریق، ارزش افزوده مضاعفی برای صنعت سنگ ایجاد کرد.

مدیرتوسعه صادرات شرکت رادوکس گفت: با استفاده از این دستگاه می توان نقش های برجسته و معرق را در انواع و اقسام سنگ های مختلف ایجاد کرد. صنعت سنگ ایران باید هر چه زودتر همین مقدار کم خام فروشی را نیز کنار بگذارد و تا جایی که می تواند محصولات فرآوری شده خود را به بازارهای جهانی عرضه کند.

وی تاکید کرد: باید به نقطه ای برسیم که در صنعت سنگ هیچ سنگی دور ریخته نشود و تمام سنگ های خام ما به ارزش افزوده  تبدیل شود.

وی تصریح کرد: دستگاههای تولید شده شرکت رادوکس از کیفیت بسیار بالایی برخوردارهستند، ما با استفاده از روش تولید انبوه و فروش زیاد توانسته ایم قیمت محصول خود را بسیار پایین بیاوریم که این مساله نیز مزییتی نسبی برای ما ایجاد کرده است.

وی افزود: صادرات دستگاه های رادوکس به کشورهای آمریکا، اروپا، حاشیه خلیج فارس و…. انجام می شود. با توجه به خدمات پس از فروشی که ما ارائه می دهیم مشتریان استقبال بسیار خوبی از دستگاه های ما داشته و هر روز نیز بر تعداد مشتریان این دستگاه ها چه در داخل و چه در خارج اضافه می شود.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

هفده + 12 =