رضا ربیعی: صنعت سنگ ایران نیازمند «مهندسی فروش» است

رضا ربیعی: صنعت سنگ ایران نیازمند «مهندسی فروش» است

مدیر فروش شرکت ماهان سنگ: ما روی نیازهای مشتری و توقعاتی که از ما دارد با دقت کار می کنیم و تمامی این نیازها را مورد توجه قرار می دهیم.

466
0
رضا ربیعی
رضا ربیعی

رضا ربیعی مدیر فروش شرکت ماهان سنگ در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: حدودا چهار است است که این شرکت در شمس آباد تهران تاسیس شده و کار فراوری سنگ های تزئینی را انجام می دهد.

وی افزود: در کار فرآوری سنگ های ساختمانی سعی کرده ایم تنوع بسیار خوبی از سنگ های مختلف را در کارخانه داشته باشیم .در کارخانه ماهان سنگ ۲۵ نوع مختلف از سنگ های مرمر، مرمریت، تراورتن و ترااونیکس فرآوری می شود.

مدیر فروش شرکت ماهان سنگ ادامه داد: کارخانه ماهان سنگ برای فراوری سنگ و تولید اسلب از مجهزترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز استفاده می کند و همه سعی مدیران و کارکنان این کارخانه این است که سنگ را با بالاترین کیفیت روانه بازار کنند.

وی گفت: در بخش صادرات هم فعالیت هایی داشتیم و سعی داریم که در آینده بیش از پیش روی این مقوله کار کنیم. چندی پیش یک بسته صادراتی به قطر ارسال کردیم که خدا را شکر در دریافت پول آن نیز هیچ مشکلی نداشتیم .

وی تصریح کرد: در حال حاضر مشغول کار روی ایده جدیدی در فروش به نام «مهندسی فروش» هستیم. بدین ترتیب که ما روی نیازهای مشتری و توقعاتی که از ما دارد با دقت کار می کنیم و تمامی این نیازها را مورد توجه قرار می دهیم. در همین راستا خدمات اضافه ای مانند کمک به مشتری برای طراحی ساختمان را در دستور کار قرار داده ایم این مساله باعث می شود که در طراحی و اجرای سنگ ساختمان بار زیادی از دوش مشتری برداشته شود.

وی ادامه داد: در تهیه سنگ خام هچ مشکلی نداریم. با توجه به تنوع معادن در ایران این فرصت وجود دارد که سنگ های متنوعی را خریداری و فراوری کنیم. ما بیشتر روی معادنی کار می کنیم که سابقه ای درخشان داشته باشند؛ البته معادن ناشناخته را نیز مورد توجه داریم و گاهی سنگ این معادن را نیزفرآوری می کنیم.

وی خاطرنشان کرد: به دلیل رعایت اصول «مهندسی فروش» رکود در کار ما هیچ تاثیری نگذاشته است. در نظر داریم که در آینده ای نزدیک همانند بسیاری از شرکت های کشورهای توسعه یافته نصب و اجرا سنگ های فرآوری شده روی ساختمان را نیز خودمان انجام دهیم که این مساله نیز کمک بسیار زیادی به فروش کارخانه خواهد کرد.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید