رشد اقتصادی و تجاری نمایشگاه بین المللی سنگ Maroc 2017

رشد اقتصادی و تجاری نمایشگاه بین المللی سنگ Maroc 2017

306
0
maroc stone fair
maroc stone fair

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، بندر کازابلانکا به علت وسعت منطقه ای و فعالیت خود به یکی از بنادر کلیدی در دنیا تبدیل شده است.  سازه های این بندر از سال ۱۹۰۶ شروع به راه اندازی و تاسیس کرده و امروزه با پیشرفتی که در زمینه اقتصاد و تاثیر عمیقی که در فعالیت این منطقه داشته بسیار مورد توجه است.

میزان ترافیک تجاری در این منطقه به علت موقعیت منطقه ای بسیار قابل تامل است.  در طول قرن ۱۹ نیاز به ایجاد بندری تجاری که بتواند با سرعت و رشد بالاتری فعالیت های اقتصادی و امر حمل و نقل را انجام دهد از دلایل اصلی تاسیس این بندر به شمار می آید.

 برگزاری نمایشگاه بین المللی سنگ Maroc  نیز بر حسب دلایل اقتصادی منطقه و قدرت تجاری این بندر شکل گرفته چرا که این نمایشگاه به یکی از موقعیت های تجاری در زمینه تامین مصرف کنندگان اصلی و مستقیم  و دسترسی به تجارت آزاد است.

برگزاری این نمایشگاه در ایجاد برنامه اقتصاد کلان و تامین نیروی کار واجد شرایط  و ایجاد فضای کسب و کاری و رقابت نزدیک از موفقیت های نمایشگاه به شمار می آید. بسیاری از شرکت کنندگان در نمایشگاه در زمینه هایی همچون تولید سنگ کوپ و خام، تکنولوژی های مرتبط با فراوری سنگ های ساختمانی، فعالیت در زمینه صادرات و واردات، تولید تجهیزات جانبی فرآوری سنگ های ساختمانی و ابزارآلات سنگبری مدرن، خدمات حمل و نقل، سازمان های تجاری، انجمن های فعال در زمینه صنعت سنگ های ساختمانی  و نشریات، مجلات در این نمایشگاه حضور خواهند یافت.

این  نمایشگاه در تاریخ ۱۹ – ۲۱  January 2017  برگزار خواهد شد.  در سال ۲۰۱۶ نمایشگاه با حجم ۱۲۵ شرکت کننده  از ۷ کشور برتر در دنیا در زمینه صنعت سنگ های ساختمانی فعالیت خود را شروع کرد. کشور هایی همچون  هند، مراکش، چین ، ایتالیا،  مصر ، ترکیه و عربستان صعودی از شرکت کنندگان این نمایشگاه بوده اند. ۶٫۹۱۴ بازدید کننده در این نمایشگاه از تکنولوژی های جدید و محضولات نوین بازدید کردند .

اما امسال با همکاری ۴۰ کشور ۲۰۰ شرکت کننده را در نمایشگاه شاهد خواهیم بود. نمایشگاه در مساحت ۱۰ هزار متر مربع فعالیت دارد و سمینارهایی در زمینه معماری، طراحی و اصول استفاده از سنگ های ساختمانی در لیست برنامه های این نمایشگاه جای گرفته است.  شرکت نمایشگاهی پیرامید ترکیه -استانبول- برگزار کننده این نمایشگاه  بزرگ است.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

14 − 10 =