رسول محققیان: نمایشگاه بین‌المللی مطالبه اصلی تولیدکنندگان اصفهان است

رسول محققیان: نمایشگاه بین‌المللی مطالبه اصلی تولیدکنندگان اصفهان است

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی اصفهان: این پروژه به یکی از مطالبات اصلی صنعتگران و تولیدکنندگان تبدیل شده چراکه آنها می‌دانند بدون داشتن نمایشگاهی استاندارد، بین المللی، جهانی و با کیفیت نمی‌توانند در مسیر جهانی کردن تولیدات و خدمات خود، برندسازی، کسب سهم بیشتر از بازارهای داخلی و خارجی، یافتن شرکا و تعاملات اقتصادی جدید و حضور مثمر ثمر در رقابت های اقتصادی گام بردارند.

322
0
رسول محققیان
رسول محققیان

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از مهر، رسول محققیان مدیر عامل نمایشگاه بین المللی اصفهان در خصوص آخرین وضعیت پروژه ساخت نمایشگاه بزرگ استان اصفهان، اظهار داشت: پروژه نمایشگاه بزرگ اصفهان در راستای نیازی که احساس شد در اصفهان به تصویب رسید و عملیات اجرایی در حال پیگیری است.

وی بیان داشت: از سال‌ها پیش با تبیین و تعمیق ابعاد نمایشگاه، ضرورت و فرهنگ آن، احساس نیاز و عطش به داشتن نمایشگاهی بین المللی و استاندارد در استان ایجاد شد و مردم، مسئولان، صنایع و اصناف هر یک به سهم خود در این خصوص مطالبه گری کردند.

مدیر عامل نمایشگاه بین المللی اصفهان اعلام کرد: حال زمانی است که این پروژه به یکی از مطالبات اصلی صنعتگران و تولیدکنندگان تبدیل شده چراکه آنها می‌دانند بدون داشتن نمایشگاهی استاندارد، بین المللی، جهانی و با کیفیت نمی‌توانند در مسیر جهانی کردن تولیدات و خدمات خود، برندسازی، کسب سهم بیشتر از بازارهای داخلی و خارجی، یافتن شرکا و تعاملات اقتصادی جدید و حضور مثمر ثمر در رقابت های اقتصادی گام بردارند.

وی تاکید کرد: امیدوارم با بهره برداری از این پروژه بزرگ، نمایشگاه‌های ایران و اصفهان مانند نمونه‌های جهانی خود آن قدر موفق و اثرگذار باشند که کلید بسیاری از تحولات شهری و اقتصادی را در دست داشته و به معنای واقعی کلمه صنایع و تولید کشور را راهبری و منتفع سازند.

محققیان ادامه داد: شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی استان اصفهان در سال‌های گذشته تلاش کرد، تفکر، باور و فرهنگ نمایشگاهی را در استان حاکم سازد.

وی گفت: خوشبختانه امروز این هدف تا حد قابل توجهی محقق شده و البته تحقق کامل آن به حرکت های مستمر نیاز دارد.

مدیر عامل شرکت نمایشگاه بین المللی اصفهان بیان داشت: در یک دهه گذشته تلاش شد تعریف درستی از نمایشگاه در ذهن مردم و مسئولان ثبت شده و تعاریف غلط و نادرست گذشته اصلاح شود.

وی گفت: مردم ما امروز معنای نمایشگاه تخصصی را می‌دانند و بخش اعظمی از آنها انتظاراتی مطابق آن دارند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید