چک های برگشتی مهمترین عامل رکود در تولید

چک های برگشتی مهمترین عامل رکود در تولید

مدیر ارشد فروش شرکت توزین سپاهان: تقاضا برای تولید کالا زیاد است اما متاسفانه پرداخت مبلغ به صورت چک های بلند مدت می باشد که برای پاس شدن آن ها به مشکل بر می خوریم.

241
0
شرکت توزین سپاهان
شرکت توزین سپاهان

ذکریا خدایی مدیر ارشد فروش شرکت توزین سپاهان در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: شرکت توزین سپاهان در سال ۱۳۷۲ فعالیت خود را آغاز کرده و این شرکت در زمینه سیستم های توزین مربوط به باسکول های جاده ای، ریل و تریلی کش فعالیت دارد.

وی در ادامه گفت: تقاضا برای تولید کالا زیاد است اما متاسفانه پرداخت مبلغ به صورت چک های بلند مدت می باشد که برای پاس شدن آن ها به مشکل بر می خوریم. به دلیل مشکلاتی در مورد نقد شدن چک وجود دارد مدتی است که دچار رکود شده ایم.

وی ادامه داد: این مشکلات مربوط به ما نیست و مساله چک های برگشتی بسیاری از صنایع را با مشکل مواجه کرده است . برخی از صاحبان صنایع دیگر نیز همچون ما تعدیل نیرو  دارند و آنها نیز مجبور شده اند تولید خود را کاهش دهند . با توجه به رکود موجود فروش نقدی و تولید به حداقل خود میرسد.

خدایی در رابطه با نهمین نمایشگاه سنگ ایران در محلات گفت: بنده نهمین سال است که در این نمایشگاه حضور دارم و هر ساله شرکت می کنم. مزیتی که این نمایشگاه دارد تخصصی بودن سایت نمایشگاه است که در این دوره با توجه به سال قبل تعداد شرکت کننده ها افزایش یافته بود.

 

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید