نصیری: برخی قوانین مزاحم توسعه صنعت سنگ هستند

نصیری: برخی قوانین مزاحم توسعه صنعت سنگ هستند

فعال با سابقه صنعت سنگ استان زنجان: برخی قوانین کارگری و کارفرمایی به شدت ایراد دارد و دربسیاری از موارد همه حق و حقوق به کارگر داده می شود.

306
0
ذبیح الله نصیری
ذبیح الله نصیری

ذبیح الله نصیری فعال با سابقه صنعت سنگ استان زنجان در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: با پنجاه سال سابقه ای که در صنعت سنگ و معدن دارم امروز با توجه به مشکلات بسیار زیادی که در این عرصه برایم به وجود آمده به این نتیجه رسیده ام که اگر سرمایه و وقت خود را در کار دیگری هزینه می کردم به نتایج بهتری می رسیدم.

وی افزود: با وجود کارخانه مدرن و مجهز و رعایت تمامی اصول اقتصادی روز در کارخانه و معدن به دلیل برخی تصمیم گیری های اقتصادی غلطی که در زمینه تولید وجود دارد نمی توانیم بهره وری های لازم را از کارخانه و معدن داشته باشیم و علاوه بر آن مجبور هستیم وقت زیادی را صرف بر طرف کردن مشکلاتی کنیم که از طرف برخی مدیران دولتی بر ما تحمیل می شود.

فعال با سابقه صنعت سنگ استان زنجان ادامه داد: برخی مواقع به این نتیجه می رسم که اگر برخی از این سازمان ها و نهاد ها وجود نداشت ما خیلی بهتر می توانستیم کار کنیم. حداقلش این بود که دیگر مزاحمت برای کارمان وجود نداشت و می توانستیم برای بالا بردن بهره وری کارمان برنامه ریزی منسجم تری داشته باشیم.

وی تصریح کرد: تاکنون که پنجاه سال از عمر کاری من در این زمینه می گذرد بانک ها هیچ گونه دردی را از من دوا نکرده اند، شاید برای دیگر همکاران مفید بوده اند ولی برای ما خاصیتی نداشته اند. در طول این سالها تعداد شعبه های برخی بانک ها زیاد شده اما میزان خدمات دهی آنها به تولید کننده روز به روز کاهش یافته است.

وی خاطر نشان کرد: برخی قوانین کارگری و کارفرمایی به شدت ایراد دارد و دربسیاری از موارد همه حق و حقوق به کارگر داده می شود. لازم است که مجموعه قوانینی که ما در این زمینه داریم اصلاح شوند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید