دوازدهمین نمایشگاه عمران و ساختمان کیش شروع به کار کرد

دوازدهمین نمایشگاه عمران و ساختمان کیش شروع به کار کرد

دوازدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان با حضور 124 شرکت داخلی و خارجی در محل برپایی نمایشگاه های بین المللی کیش گشایش یافت.

256
0
دوازدهمین نمایشگاه عمران و ساختمان در کیش
دوازدهمین نمایشگاه عمران و ساختمان در کیش

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از ایرنا، دوازدهمین نمایشگاه عمران و ساختمان کیش شروع به کار کرد. این نمایشگاه به همت اتاق تعاون ایران وبا همکاری سازمان منطقه آزاد کیش و شرکت سرمایه گذاری و توسعه از امروز سه شنبه تا ۳۱ اردیبهشت ماه میزبان بازدید کنندگان و فعالان عرصه صنعت ساختمان خواهد بود.

در این نمایشگاه ۱۱۲ شرکت داخلی و ۱۲ شرکت و نمایندگی خارجی از ۱۷ کشورترکیه ، بلژیک، فنلاند، آلمان، انگلیس، ایتالیا، سوئیس، آمریکا، مالزی، تایوان، کره جنوبی، سوئد، چین، ژاپن، نروژ، فرانسه، کانادا در فضایی به وسعت چهار هزار و ۷۵۰ متر مربع آخرین توانمندی های خود در این صنعت را به نمایش گذاشته اند .

چین و ترکیه با ۱۶۵ و ۳۰ متر مربع فضای نمایشگاهی به صورت مستقیم در نمایشگاه دوازدهم شرکت کرده اند.

ایجاد فرصت مناسب برای تبادل اطلاعات و تعامل بیشتر بین تولیدکنندگان و فعالان عرصه ساخت وساز، معرفی و نمایش بخشی از توانمندی های تولیدی و صادراتی، شناخت توانمندی ها و کمبودهای صنعت ساختمان و آشنایی با پیشرفت های روز این صنعت از اهداف برگزاری این رویداد اقتصادی است .

همچنین این نمایشگاه فرصت مناسبی برای تبادل اطلاعات و تعامل بیشتر بین تولید کنندگان و فعالان ساخت و ساز است و می تواند زمینه ای برای سیاستگذاری صحیح ، ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا و تداوم ثبات قیمت ها در بخش مسکن باشد.

شرکت کنندکان در این نمایشگاه جدیدترین دستاوردها، تولیدات و فناوری های علمی و صنعتی خود را در زمینه مصالح ساختمان پایه، ماشین آلات و تجهیزات ساختمانی، آسانسور و بالابرها،خانه های پیش ساخته، نقشه کشی و طراحی، سیستمهای تصفیه آب، تاسیسات و سیستم های گرمایشی و سرمایشی، ابزار آلات، تجهیزات و ماشین آلات ساختمانی ، یراق آلات ،سنگ های ساختمانی ،رنگ ، چسب ، رزین و عایق ، درب های اتوماتیک ، دکوراسیون و معماری داخلی ، شیرآلات بهداشتی ،کاشی، سرامیک، پارکت و پوشش های کف ،لوله و اتصالات ، تجهیزات و لوازم ایمنی کار به معرض نمایش گذاشته اند.

برگزاری همایش تخصصی سازمان نظام کاردانی از برنامه های جنبی نمایشگاه است.

وزارت های تعاون، کار و رفاه اجتماعی ، راه و شهر سازی ، سازمان نظام مهندسی ، سازمان نظام کاردانی ،نشریات تخصصی حوزه صنعت ساختمان و شرکتهای بزرگ تولیدی در حوزه صنعت ساختمان و نمایندگی های شرکت های معتبر خارجی را از وزارتخانه ها و موسسه های شاخص مشارکت کننده در این نمایشگاه هستند.

وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، اتحادیه های سراسری مسکن کشور، سازمان نظام مهندسی ساختمان کشور، دفتر امور مقررات ملی ساختمان، وزارت راه و شهرسازی، سازمان نظام کاردانی ساختمان استان تهران از حامیان این نمایشگاه هستند .
دوازدهمین نمایشگاه بین المللی عمران و ساختمان کیش با حضور رئیس فراکسیون تعاون مجلس شورای اسلامی، دبیر کل اتاق تعاون ایران، رئیس اتحادیه صنف مشاوران املاک، رئیس کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی، رییس شورای مرکزی سازمان نظام کاردانی، قائم مقام وزیر راه و شهر سازی، معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، جمعی از انبوه سازان و فعالان این عرصه فعالیت چهارروزه خود را آغاز کرد.

این نمایشگاه از ساعت ۱۸ تا ۲۲ و تا ۳۱ اردیبهشت ماه پذیرای بازدید کنندگان است .

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

15 − 5 =