دعوت رسمی حجت الاسلام سلیمی از نعمت زاده، آخوندی و ابتکار

دعوت رسمی حجت الاسلام سلیمی از نعمت زاده، آخوندی و ابتکار

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی: دعوت از وزیر محترم صنعت معدن و تجارت، وزیر محترم راه و شهرسازی و ریاست محترم سازمان حفاظت محیط زیست را با جدیت پیگیری خواهم کرد همچنین از اعضاء کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی دعوت خواهم کرد تا در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حضور به هم رسانند.

358
0
حجت الاسلام علیرضا سلیمی
حجت الاسلام علیرضا سلیمی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، جلسه اعضاء هیات مدیره نمایشگاه سنگ ایران با نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی حجت الاسلام علیرضا سلیمی برگزار شد. حسین پورحسنی رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران، احمد توکلی عضو هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران و محمد حلاجیان مدیر اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران از حاضرین این جلسه بودند.

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی پس از شنیدن صحبت های اعضاء هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران اظهار داشت: نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در مدت کوتاه عمر خود رشد بسیار سریع و خوبی داشته و جا دارد از تمامی دست اندرکاران نمایشگاه تقدیر و تشکر شود.

وی افزود: بخش خصوصی با همه همت و توان در ساخت جایگاه و برگزاری نمایشگاه وارد شد و در این زمینه سنگ تمام گذاشت. مراحل ابتدایی این کار توسط ما انجام گرفت و پس از آن بخش خصوصی و فعالان صنعت سنگ کار را دردست گرفتند و تا امروز که وضعیت نمایشگاه به درجه مطلوبی رسیده تمام توان خود را در این راه گذاشتند.

وی ادامه داد: بحث جانمایی نمایشگاه کار بسیار بزرگی بود که به نحو احسن انجام شد. نمایشگاه از یک سو به معادن ما بسیار نزدیک است و از سوی دیگر به کارخانجات سنگبری و همچنین در جاده اصلی محلات و دلیجان است. نزدیکی نمایشگاه به شهر نیم ور از دیگر خصوصیات این جایگاه است چرا که مردم نیم ور در زمینه صنعت معدن بسیار پیشرو و توانمند هستند و بسیاری از مردم این شهر در این زمینه فعالیت می کنند.

حجت الاسلام سلیمی تصریح کرد: رشد و توسعه نمایشگاه بین المللی سنگ ایران الزامی است و این نمایشگاه باید در مساحت سی هکتاری که برای آن تعریف شده گسترش یابد و به موازات رشد مساحت، امکانات رفاهی نمایشگاه از قبیل سوئیت و امکانات پذیرایی نیز ساخته و تجهیز شوند.

وی تاکید کرد: این نمایشگاه نمادی از ظرفیت های بسیار خوب صنعت سنگ ایران و بخش خصوصی کشور است و به هیچ وجه نباید وقفه ای در برگزاری آن به وجود آید. من به عنوان نماینده مردم این منطقه همه همت و تلاش خود را برای رشد و گسترش این نمایشگاه و رساندن آن به بالاترین درجه کمیت و کیفیت به کار خواهم بست.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد: دعوت از وزیر محترم صنعت معدن و تجارت، وزیر محترم راه و شهرسازی و ریاست محترم سازمان حفاظت محیط زیست را با جدیت پیگیری خواهم کرد همچنین از اعضاء کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی دعوت خواهم کرد تا در مراسم افتتاحیه نمایشگاه حضور به هم رسانند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

سیزده + دو =