در برخورد با متخلفین درهر حوزه ای کوتاهی نمی کنیم

در برخورد با متخلفین درهر حوزه ای کوتاهی نمی کنیم

107
0
وزارت صنعت، معدن و تجارت
وزارت صنعت، معدن و تجارت

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران؛ مرکز حراست وزارت صنعت ، معدن و تجارت اعلام کرد: با هدف مبارزه با فساد اداری در هریک از بخش های مختلف مرتبط با وزارت صنعت، معدن و تجارت، در برخورد با متخلفین کوتاهی نمیکنیم.کلیه تماسها و گزارشهای مردمی توسط کارشناسان این مرکز بررسی می شود و در صورت صحت ضمن برخورد با متخلفین نتیجه به فرد گزارش دهنده نیز اطلاع رسانی خواهد شد.

بنابر گزارش ستاد خبری حراست کل وزارت صنعت، معدن و تجارت، تماسهای تلفنی با این ستاد در ۳ ماهه آخر سال ۹۶ و یک ماهه ابتدای امسال مجموعا ۴۶۰ مورد بوده است.

بر اساس این گزارش ۳۸ درصد تماسها مربوط به سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولید کنندگان ، ۲۷ درصد مربوط به معاونت توسعه مدیریت ، منابع و امور استانها ، ۱۱ درصد مربوط به اصناف و اتحادیه ها ، ۹ درصد در ارتباط با مرکز توسعه تجارت الکترونیک ، ۶ درصد مربوط به معادن ( ایمیدرو) ، ۴ درصد مربوط به صنایع ، ۳ درصد به سازمان توسعه تجارت و ۲ درصد به تجارت داخلی مربوط بوده است .

این مرکز همچنین از عموم مردم تقاضا کرد گزارشات خود در ارتباط با مفاسد اقتصادی،‌ اداری، اجتماعی، و .. از جمله اختلاس، پارتی بازی،‌ تبعیض و بی عدالتی، رانت اطلاعاتی،‌ باج خواهی؛‌ کارشکنی برای ارباب رجوع، سوء استفاده از موقعیت شغلی و .. در سازمانهای تابعه و حوزه سازمانهای استانی وزارت متبوع در سراسر کشور را به اطلاع این مرکز برسانند .

گفتنی است؛ شهروندان می توانند از طرق زیر با ستاد خبری حراست کل وزارت صنعت ، معدن و تجارت تماس بگیرند:

ستاد خبری با شماره:۰۲۱-۸۸۸۰۹۹۴۴

ایمیل به آدرس:

herasat.samt@chmail.ir

پیامک به شماره: ۰۹۱۲۸۱۹۱۴۴۷

  • ایلنا
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

12 − سه =