تغییر روش در استفاده از سرمایه در گردش

تغییر روش در استفاده از سرمایه در گردش

مدیرعامل شرکت الماس سنگ زاگرس: راه حلی که وجود دارد تغییر روند مصرف و پرداخت است. اگر روند پرداخت عوض شود شاید از سرمایه کمی که در گردش است بتوان به بهترین نحو استفاده کرد.

298
0
حمید گودرزی
حمید گودرزی

حمید گودرزی مدیرعامل شرکت الماس سنگ زاگرس در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار کرد: شرکت الماس سنگ زاگرس فعالیت خود را از سال ۱۳۶۸ در زمینه سیم برش آغاز کرده است، که بنده از سال ۸۷ فعالیت خود را با این شرکت آغاز کردم.

وی در ادامه گفت: این کارخانه مواد اولیه را خریداری و محصولات مورد نیاز را تولید می کند. الماس سنگ زاگرس اولین تولید کننده سیم برش می باشد.

گودرزی افزود: سرمایه در گردش بسیار کاهش یافته و صنعتگران را با مشکلات زیادی مواجه کرده است. به دلیل رکود اقتصادی همه پرداخت ها نقدی نیست و بسیاری از آنها به صورت چک های طولانی مدت است که برای نقد کردن آن ها زمان زیادی را صرف میکنیم.

وی خاطر نشان کرد: راه حلی که وجود دارد تغییر روند مصرف و پرداخت است. اگر روند پرداخت عوض شود شاید از سرمایه کمی که در گردش است بتوان به بهترین نحو استفاده کرد.

مدیرعامل شرکت الماس سنگ زاگرس: بنده سه سال است که در نمایشگاه سنگ ایران در محلات شرکت می کنم، نمایشگاه محلات را خیلی تاثیر گذار میدانم به دلیل اینکه این نمایشگاه تخصصی است و حتی نسبت به تهران تخصصی تر برگزار می شود. اگر در سال های آتی نمایشگاه محلات بتواند شرکت هایی را از سراسر ایران همچون اردبیل و شیراز به طور رایگان در نمایشگاه دعوت کند تا بتواند قوی تر از سال های گذشته قدرت خود را به رخ بکشد از دیدگاه من تاثیر فراوانی در بهتر شدن روند این نمایشگاه دارد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید