فولادگر :دولت رقمی را برای یارانه تولید اعلام نکرده است

فولادگر :دولت رقمی را برای یارانه تولید اعلام نکرده است

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس:کمیسیون تلفیق مجلس هم در روند بررسی لایحه بودجه فقط به جامعه هدف یارانه نقدی پرداخته و رقمی را برای یارانه تولید اعلام نکرده است.

170
0
حمید رضا فولادگر
حمید رضا فولادگر

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از تسنیم، اعضای کمیسیون صنایع و حمایت از تولید ملی مجلس شورای اسلامی امروز در روند بررسی لایحه بودجه سال ۹۵ پیشنهاد کردند ۲۰ درصد از کل مصارف ماده ۸ قانون هدفمندی یارانه ها به بخش تولید اختصاص پیدا کند.قرار است این پیشنهاد به‌صورت یک پیوست به‌همراه گزارش کمیسیون تلفیق در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار گیرد.

حمید رضا فولادگر رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی مجلس در این باره اظهار داشت: متأسفانه در سال ۹۳ فقط ۴۰۰ میلیارد تومان یارانه به بخش تولید اختصاص پیدا کرد و در ۶ماهه سال ۹۴ هم ۲۰۰ میلیارد تومان یارانه در اختیار بخش تولید قرار گرفته است اما هنوز دولت گزارشی از میزان پرداختی یارانه به تولید در ۶ماهه پایانی سال ارائه نکرده است.

رئیس کمیسیون حمایت از تولید ملی اضافه کرد: به نظر می‌رسد یارانه ۶ماهه پایانی سال ۹۴ بخش تولید بیشتر از ۲۰۰ میلیارد تومان نباشد.

فولادگر با اشاره به اینکه دولت در لایحه بودجه رقم خاصی را برای یارانه تولید اعلام نکرده است، گفت: کمیسیون تلفیق مجلس هم در روند بررسی لایحه بودجه فقط به جامعه هدف یارانه نقدی پرداخته و رقمی را برای یارانه تولید اعلام نکرده است.

وی تصریح کرد: در صددیم با همکاری کمیسیون صنایع و حمایت از تولید ملی رقمی را برای یارانه تولید پیشنهاد کنیم تا در صحن علنی مجلس مورد بررسی قرار گیرد.

۱+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید