حضور Cambria در نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا

حضور Cambria در نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا

این شرکت در زمینه فراوری انواع تراورتن در سطح اروپا فعالیت می کند و بیشتر تراورتن های لوکس را در دکوراسیون های خاص بکار می برد از این رو امسال نیز در نمایشگاه بین المللی ورونا بسیار متفاوت ظاهر شد و مدل های جدیدی از طراحی را برای سنگ تراورتن تعریف کرد.

223
0
cambria

به گزراش خبرگزاری سنگ ایران، حضور شرکت تولید کننده سنگ های ساختمانی ودکوراسیونی  cambria  در نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا ۲۰۱۶ قابل ستایش است. این شرکت در زمینه فراوری انواع تراورتن در سطح اروپا فعالیت می کند و بیشتر تراورتن های لوکس را در دکوراسیون های خاص بکار می برد از این رو امسال نیز در نمایشگاه بین المللی ورونا بسیار متفاوت ظاهر شد و مدل های جدیدی از طراحی را برای سنگ تراورتن تعریف کرد.

تکنولوژی های روز دنیا بر حسب طراحی های نوین جهت می گیرند و در این میان برخی از شرکت ها نقش بسیار کلیدی در این موضوع دارند از این رو باید به  نوع فعالیت ها اهمیت ویژه ای داد. دکوراسیون داخلی در حال تحول عظیم است و بزرگترین تاثیر گذاران در این عرصه شرکت های ایتالیای و اسپانیا هستند که به مسیر پیشرفت جهت و روح می بخشند.

این امکان برای شرکت های ایرانی نیز وجود دارد تا با تحولات طراحی در زمینه سنگ های ساختمانی بتوانند تحولات عظیمی در مسیر تولید دستگاه های فرآوری سنگ های ساختمانی در ایران به وجود آورند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید