حضور ۳۸۰ شرکت در نمایشگاه معماری تهران

حضور ۳۸۰ شرکت در نمایشگاه معماری تهران

273
2

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، هشتمین نمایشگاه بین المللی معماری، دکوراسیون داخلی وخانه مدرن (میدکس) امروز (پنجشنبه) با حضور بیش از ۳۸۰ شرکت داخلی و خارجی در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران گشایش یافت.

در این نمایشگاه ۳۰۰ شرکت داخلی و ۸۵ شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا، آلمان، چین، فرانسه، بلژیک، کره جنوبی و ترکیه جدیدترین صنایع، تجهیزات، تولیدات و خدمات خود را در معرض دید علاقمندان قرار داده اند.

هشتمین نمایشگاه بین المللی معماری، دکوراسیون داخلی و خانه مدرن که تلفیقی از دانش، هنر و صنعت است، علاوه بر شرکت های خصوصی، برخی سازمان ها و دستگاه های دولتی نیز توانمندی های خود در حوزه های مختلف طراحی و مشاوره معماری و دکوراسیون داخلی و همچنین آخرین دستاوردها و تولیدات حوزه های نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی ارائه کرده اند.

همچنین انواع خانه پیش ساخته، نورپردازی و هوشمند سازی، فناوری های نوین تاسیسات، مبلمان و تجهیزات مربوط به فضای باز، تجهیزات دکوراسیون داخلی، انواع پرده، کاغذ دیواری، پوشش های تزئینی، دیوارپوشی، لوازم ویژه دکوراسیون و تزئینی، مبلمان ورزشی و تفریحی، انواع لوازم الکترونیکی شامل هوشمندسازی، سیستم های کنترل از راه دور، سیستم های ایمنی ساختمان، سیستم های پالایشی مواد و دیگر محصولات و طرح ها در این نمایشگاه جلوه نمایی می کند.

هشتمین نمایشگاه بین المللی معماری، دکوراسیون داخلی وخانه مدرن در فضایی افزون بر ۲۱ هزار متر مربع و در ۶ سالن و فضای باز محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران، امکان بازدید دوستداران ایین عرصه را فراهم ساخته است.

معرفی توانمندی های داخلی درحوزه تولید محصولات و خدمات معماری و دکوراسیون، آشنایی شرکت های ایرانی با آخرین فناوری های روز جهان، معرفی آخرین توانمندی ها و فناوری های نوین بویژه در حوزه محصولات نانوتکنولوژی و بیوتکنولوژی، ایجاد فرصت های تجاری جدید، اشتغالزایی، فراهم سازی زمینه تعامل بین دانشگاه و تولیدکنندگان و شناسایی قابلیت خدمات صادراتی حوزه دکوراسیون کشور، مهمترین اهداف برگزاری هشتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون است.

برقراری ارتباط بین دانشگاه و صنعت معماری و دکوراسیون داخلی و گسترش ارتباط بین آنها، یکی از مهمترین محورهای برپایی این نمایشگاه است و برای تحقق این هدف نیز چندین همایش و کارگاه علمی آموزشی از جمله کارگاه هوشمند گرمایش و مانیتورینگ و پالایش برخط (آنلاین)، طراحی نظام مهندسی، کارگاه طراحی معماری از فاز صفر، آشنایی با پرسنل و برندینگ، دکوراسیون داخلی، رنگ در معماری داخلی و مسابقه طرح غرفه برتر با حضور استادان دانشگاه و فعالان این صنعت برگزار خواهد شد.

هشتمین نمایشگاه بین المللی خانه مدرن، معماری داخلی و دکوراسیون از ۲۱ تا ۲۴ دی ماه هر روز از ساعت ۹ تا ۱۷ آماده بازدید علاقمندان است.

  • ایرنا
۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

2 دیدگاه ها

دیدگاهی بنویسید

4 × 4 =