حضور ۱۰۰ معمار برتر و برجسته دنیا در نمایشگاه ورونا

حضور ۱۰۰ معمار برتر و برجسته دنیا در نمایشگاه ورونا

256
0
architecture
architecture

به گزارش خبر گزاری سنگ ایران، ۱۰۰ معمار برجسته از ۳۳ کشور مطرح و فعال در زمینه سنگ های ساختمانی در سمینار نمایشگاه سنگ ورونا ۲۰۱۶ حضور یافتند که در این نمایشگاه موضوعات جالبی در زمینه معماری با سنگ های ساختمانی مطرح شد.

آکادمی آموزش نمایشگاه سنگ ورنا همراه با  وزارت توسعه اقتصادی کشور ایتالیا و چندین آژانس تجاری مطرح در این کشور به برگزاری بزرگترین همایش های معماری در سال ۲۰۱۶ پرداختند و موضوعات جالب ونوینی در ارتباط با معماری صنعت سنگ ساختمانی مطرح کردند.

در نمایشگاه ورونا ۱۹ موضوع پیرامون معماری و صنعت سنگ های ساختمانی و طراحی مطرح شد که با حضور ۱۰۰ معمار برجسته به نتایج بسیار خوبی دست یافت. یکی از عناوین مهمی که به آن پرداخته شد  آینده معماری در سال های آتی است که بیشتر به کاربرد سنگ مرمر و مرمریت در این زمنیه پرداخته شده است. چرا که دنیای معماری با عناوینی همچون مرمر و سنگ های ساختمانی و صنعت مجسمه سازی مطرح شده است و کاربرد و وسعت پیدا کرده است از این رو آینده معماری بر کاربرد سنگ مرمر بنا شده است که این خود خبر بسیار خوبی بر توسعه بازار مرمر در دنیا دارد که با تمرکز بر این سنگ ساختمانی میتوان بازار های جهانی جدیدی را شناسایی کرد و جایگاه استوار تری بر آن در نظر گرفت.

مرمر سفید، سبز و صورتی سه مرمر برتر دنیا هستند که  بازار جهانی بر این سه نوع مرمر تمرکز داشته و این روند معادن جدیدی را در آینده رقم خواهند زد. کشور ایتالیا ، اسپانیا و پرتقال از مهمترین مصرف کنندگان مرمر در دنیا هستند که بیشتر در زمینه معماری و سنگ ساختمانی و طراحی سود می برند. امروزه به واسطه توسعه تکنولوژی و فناوری های نوین ، فرآوری سنگ هایی همچون مرمر به سادگی و با خلاقیت بسیار بالا صورت می گیرد و این عامل بزرگی برای استفاده از سنگ مرمر در اندازه و سایز های متفاوت است .

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید