حضور گسترده شرکت های چینی در نمایشگاه سنگ ورونا

حضور گسترده شرکت های چینی در نمایشگاه سنگ ورونا

حضور ۳۱۸ شرکت از کشور چین که بیشتر در زمینه تولید ابزار آلات سنگبری، سنگ خام و لوازم جانبی فعالیت دارند باعث شده پاوین بزرگی از این کشور در نمایشگاه به وجود بیاید.

300
0
نمایشگاه ورونا ایتالیا
نمایشگاه ورونا ایتالیا

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، حضور گسترده شرکت های چینی در نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا همچون سال های قبل به وضوع قابل مشاهده است چرا که چین بزرگترین کشور تولید کننده سنگ های ساختمانی است و نقش و تاثیر سازنده ای در هر چه باشکوه برگزار شدن نمایشگاه ورونا ذارد.

حضور ۳۱۸ شرکت از کشور چین که بیشتر در زمینه تولید ابزار آلات سنگبری، سنگ خام و لوازم جانبی فعالیت دارند باعث شده پاوین بزرگی از این کشور در نمایشگاه به وجود بیاید.

کشور چین بزرگترین فراوری کننده سنگ های خام در دنیا به شمار می آید و کشور هند و ترکیه نیز از رقبای اصلی این کشور هستند که در نمایشگاه ورونا حضور دارند. این کشورها پا به پای کشور چین در تمامی زمینه های سنگ های ساختمانی و فرآوری فعالیت گسترده ای دارند.

شرکتهای چینی بیشتر سنگ های ساختمانی که مربوط به کشور های آسیایی  و یا برزیل و همچنین معادن متعلق به اروپاست را فرآوری می کنند. پنجاه و یکمین نمایشگاه  ورونا، نمایشگاهی برای معرفی بزرگان سنگ دنیاست که کشور چین نیز از در بین تولیدکنندگان از امتیاز بالاتری برخوردار می باشد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

15 − پنج =