حضور پر قدرت شرکت Diamut در نمایشگاه بین المللی مارمومک ورونا

حضور پر قدرت شرکت Diamut در نمایشگاه بین المللی مارمومک ورونا

Diamut بیشتر در زمینه تولید دیسک و برش سنگ فعالیت خود را گسترش داده است و امسال انتظار می رود که مشتریان بیشتری از کل دنیا با محصولات این شرکت آشنا شوند.

226
0
diamut
diamut

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، شرکت Diamut که در زمینه فرآوری و برش سنگ های ساختمانی  فعالیت می کند امسال با خلافیت های نوینی که در این عرصه به  وجود آورده در نمایشگاه بین المللی سنگ ورونا حضور یافته است.

امسال این شرکت ایتالیایی تمرکز خود را بیشتر در زمینه سنگ های جدیدی که در بازار ۲۰۱۶ وارد شده اند قرار داده است تا بتواند با تولید ماشین آلات جدید خود قدرت فراوری خود را به رخ رقیبان بکشد که این خود باعث رقابت در بازا رخواهد شد.

 Diamut بیشتر در زمینه تولید دیسک و برش سنگ فعالیت خود را گسترش داده است و امسال انتظار می رود که مشتریان بیشتری از کل دنیا با محصولات این شرکت آشنا شوند.

کلاس های آموزشی برگزار شده توسط این شرکت می تواند راهکارهای جدیدی را در اختیار بسیاری از شرکت های تولید کننده و یا خریدار و همچنین بازاریاب های خبره قرار دهد به این دلیل  بسیاری از شرکت های خریدار توجه خوبی به محصولات جدید این شرکت داشته اند.

سالن ۷ غرفه C6 غرفه این شرکت در نمایشگاه بین المللی سنگ ایتالیاست که می توانید محصولات جدید این شرکت را در آن مشاهده کنید. استفاده از تکنولوژی های روز دنیا در زمینه بهبود فرآوری از مهمترین اهداف این شرکت به شمار می آید.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

4 + 9 =