حضور فعال شرکت های ایرانی در نمایشگاه بین المللی سنگ چین

حضور فعال شرکت های ایرانی در نمایشگاه بین المللی سنگ چین

327
0

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل ازایرنا، شماری از شرکت های ایرانی در مهمترین نمایشگاه بین المللی سنگ چین که در شهر «یونفو» در جنوب این کشور برگزار شده است، شرکت دارند.

این سیزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی سنگ و فناوری های مرتبط و مواد و ماشین آلات ویژه سنگ است که در این شهر در استان گوانگ دونگ در جنوب چین برگزار می شود.

نمایشگاه تا روز یکشنبه آینده برپاست و برای برپایی آن فضایی به مساحت ۱۰۰ هزار متر مربع در نظر گرفته شده است.
این نمایشگاه برای شرکت های ایرانی و خارجی از اهمیت بالایی برخوردار است زیرا یونفو در چین به نام «شهر سنگ» شهرت دارد و حتی روزنامه ای با همین نام منتشر می کند.

بر اساس گزارش ها، در این دوره از نمایشگاه ۶ غرفه به شرکت های ایرانی اختصاص یافته که حضور آنان در این دوره قابل توجه اعلام شده است.

همزمان اعلام شده است ۱۰۰ هزار نفر از نمایشگاه مذکور که مخصوص عرضه انواع سنگ از جمله مرمریت ها، سنگ های تزیینی، تجهیزات و ماشین آلات تراش و برش سنگ می باشد، بازدید خواهند کرد.

نمایشگاه سنگ یونفو در واقع بزرگترین نمایشگاه سنگ در داخل چین و یکی از حرفه ای ترین نمایشگاه در عرصه بین المللی محسوب می شود و بسیاری از تاجران سراسر جهان به فرصت های تجاری این نمایشگاه توجه ویژه ای مبذول می دارند.
دولت محلی استان گوانگ دونگ، شورای توسعه تجارت بین المللی چین و همچنین انجمن سنگ از جمله متولیان برگزاری این نمایشگاه هستند.

آمارها نشان می دهد که در کنار شرکت های ایرانی شرکت هایی از ۲۰ کشور دیگر جهان در نمایشگاه حضور دارند و از ۵۳ کشور و منطقه در نمایشگاه غرفه هایی برپا کرده اند.

ایران، ترکیه، مصر، پاکستان از جمله کشورهای مهمی هستند که در کنار ۶۵۰ شرکت داخلی چین در نمایشگاه حضور دارند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

4 × 1 =