حضور شاخص سنگ ایران در نمایشگاه مسکو

حضور شاخص سنگ ایران در نمایشگاه مسکو

افتتاح اولین پاویون سنگ ایران، حضوری شاخص و خاطره ای به یادماندنی است که پس از افتتاح رسمی هفدهمین نمایشگاه صنعت سنگ مسکو توسط مقامات ذیربط، با حضور جناب آقای دکتر سرقینی معاونت وزیر و هیئت همراه و همچنین حضور جناب آقای مهندس شریفی دبیر کل انجمن سنگ ایران برگزار شد.

351
0
نمایشگاه مسکو
نمایشگاه مسکو

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از یوستون، افتتاح اولین پاویون سنگ ایران، حضوری شاخص و خاطره ای به یادماندنی است که پس از افتتاح رسمی هفدهمین نمایشگاه صنعت سنگ مسکو توسط مقامات ذیربط،  با حضور جناب آقای دکتر سرقینی معاونت وزیر و هیئت همراه و همچنین حضور جناب آقای مهندس شریفی دبیر کل انجمن سنگ ایران برگزار شد.  مراسم افتتاحیه پاویون و بازید از غرفه های ایران در محیطی صمیمی انجام گرفت.

این اولین پاویون به معنای واقعی در تراز کاری صنعت سنگ ایران بود که اگر نگوییم حضوری قدرتمند باید گفت حضوری شاخص و تاثیرگذار است. به نحوی که هم شرکت کنندگان و بازدیدکنندگان و هم مقامات مسئول نمایشگاه و هم مقامات ارشد کشورمان بر آن تاکید داشتند .

IMG_2421

پس از بازدید تمامی غرفه ها و گفتگوی جناب آقای دکتر سرقینی با غرفه داران ، مراسم با اجرای موسیقی زنده ایرانی توسط گروه موسیقی مرکب از نوازندگان ایرانی و روس ادامه یافت.

 جناب آقای مهدی سنایی سفیر محترم جمهوری اسلامی ایران همراه با همراهان خود در ساعت ۱۳:۳۰ به جمع ایرانیان حاضر در نمایشگاه پیوسته و پس از تبادل نظر با آنها به گفتگو پرداختند.

IMG_2422

در این نمایشگاه، شرکت های زیر در پاویون جمهوری اسلامی ایران شرکت کرده اند:

 1. شرکت سنگستان محلات
 2. شرکت شهاب سنگ
 3. شرکت گلدن وال استون
 4. کنسرسیوم سنگ ایران
 5. شرکت آرمان سنگ میلاد
 6. شرکت استوان سپند (OSCO)
 7. شرکت متخصصین بین المللی سنگ (ISE)
 8. شرکت مهساب سنگ
 9. خوشه سنگ یزد

و همچنین شرکت های زیر در خارج پاویون محصولات خود را به نمایش گذاشتند:

 1. شرکت سنگ مرجان
 2. شرکت مگا استون
 3. شرکت احجار سپاهان

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

چهار × 5 =