حضورهمه جانبه فرهنگ و هنر در نمایشگاه سنگ ایران

حضورهمه جانبه فرهنگ و هنر در نمایشگاه سنگ ایران

111
0
حسین پورحسنی
حسین پورحسنی

حسین پورحسنی رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: همزمان با انجام امورمربوط به بازاریابی یازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران «مسابقه بین المللی داستان کوتاه، عکس، کارتون و خطاطی با موضوع سنگ» نیز در حال برگزاری است و تاکنون هنرمندان زیادی از کشور ایران و کشورهای مختلف دنیا آثار خود را برای شرکت در این مسابقه ارسال کرده اند.

وی افزود: نفرات برتر این مسابقه با آراء مردم مشخص خواهند شد و طبق روال سال گذشته به نفرات برتر جوائز ارزنده ای تعلق خواهد گرفت.

وی تصریح کرد: برای برگزاری «مسابقه با موضوع سنگ» به هنرمندان خارج از کشور نیز توجه ویژه ای داشته ایم و با ارسال ایمیل از آنها دعوت کرده ایم در این مسابقه شرکت کنند که خوشبختانه حضور آنها در مسابقه بسیارخوب و پرتعداد بوده است.

وی تصریح کرد: مهمترین ابزارهای تبلیغاتی موجود در حال حاضر؛ رسانه های مکتوب و مجازی، عکس، داستان کوتاه، تئاتر و فیلم هستند و ما به هر میزان که بتوانیم از این ابزار برای معرفی صنعت سنگ استفاده کنیم موفق تر خواهیم بود.

پورحسنی گفت: در هر دوره از نمایشگاه سنگ ایران خبرنگاران و اصحاب رسانه های مختلف و خبرنگاران صدا و سیما حضور دارند و اخبار این رویداد مهم را پوشش می دهند.

رئیس هیات مدیره نمایشگاه سنگ ایران خاطرنشان کرد: عامل انسانی یکی ازعوامل اصلی تولید است و هر چقدر این عامل انسانی از نظر فرهنگی تقویت شود نتایج بسیار بهتری برجای خواهد گذاشت. بدون عامل انسانی کارآمد هیچ تولیدی شکل نمی گیرد و فرهنگ و کارفرهنگی مهمترین ابزار برای تولید عامل انسانی خوب و کارآمد است.

وی تاکید کرد: ما از ابتدای برگزاری نمایشگاه سنگ ایران به نیرو و دانش جوانان اعتقاد داشته ایم و این اعتقاد هر روز بیشتر شده وامروز نیز بسیاری از امور نمایشگاه بین المللی سنگ ایران توسط جوانان تحصیل کرده و بومی منطقه انجام می شود.

وی خاطرنشان کرد: ساخت مسجد از مهمترین برنامه های عمرانی نمایشگاه سنگ ایران است که در آینده ای نزدیک انجام خواهد شد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

یک × 4 =