حسین پورحسنی: نگرش ما در مدیریت متکی بر انسان محوری است

حسین پورحسنی: نگرش ما در مدیریت متکی بر انسان محوری است

رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران: هموار ساختن و تسریع امور به صورت مستقیم به منابع انسانی مرتبط است و نگرش ما در مدیریت به جای ابزار محوری باید متکی بر انسان محوری باشد.

250
0
حسین پورحسنی
حسین پورحسنی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از حجار، حسین پورحسنی رئیس هیات مدیره نمایشگاه بین المللی سنگ ایران ایجاد تحول در برگزاری نمایشگاه سنگ در کشور را رویکرد اصلی برگزار کنندگان نمایشگاه دانست و اظهارداشت: برگزاری نمایشگاه سنگ در محل دائمی آن تحولی بود که برای اولین بار در سطح کشور در منطقه نیم ور محقق شد، پیش از عملی شدن این گام اساسی بررسی اصلاحات لازم به منظور ارتقاء نمایشگاه سنگ و جایگاه آن در اقتصاد کشور و شناساندن این نمایشگاه در عرصه بین المللی هدفی است که بر اساس برنامه های کوتاه مدت و دراز مدت تدوین شده و در دستور کار ما قرار دارد.

وی در ادامه افزود: حضور دست اندرکاران نمایشگاه در سایر نمایشگاههای خارجی مانند ویتوریای برزیل، ازمیر و استامبول ترکیه و نمایشگاه سنگ چین و مسکو و اطلاع رسانی گسترده از جمله اقداماتی است که در راستای هدف یاد شده صورت گرفته است.

رئیس هیات مدیره نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ساختمانی ایران شرایط ایجاد شده پس از رفع تحریم ها را شروعی مجدد در برگزاری نمایشگاه سنگ عنوان کرد و گفت: هموار ساختن و تسریع امور به صورت مستقیم به منابع انسانی مرتبط است و نگرش ما در مدیریت به جای ابزار محوری باید متکی بر انسان محوری باشد.

وی ادامه داد: در صنعت سنگ نیز ما منابع خدادادی و ابزارهای لازم را در اختیار داریم، آنچه که مورد تائید بنده است منابع انسانی مجرب و کار آمد در بخش های اقتصادی، فرهنگی و آموزشی و به کارگیری آنان است.

وی تصریح کرد: نمایشگاه بین المللی سنگ ساختمانی ایران در نیم ور از ابتدا با رویکرد شناخت و به کار گیری استعدادهای صنعت سنگ فعالیت خود را آغاز کرده و امروز نیز با توجه به تغییر شرایط، برگزاری نمایشگاه سنگ باید به گونه ای تنظیم شود که بتواند متناسب با نیازهای روز الزامات مورد نیاز صنعت سنگ کشور را برای حضور موفق در بازارهای داخلی و خارجی به دست اندرکاران و فعالان این صنعت ارائه دهد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

چهار × 1 =