حسین جعفریان: حضور شرکتهای خارجی در نمایشگاه سنگ تهران افزایش داشته است

حسین جعفریان: حضور شرکتهای خارجی در نمایشگاه سنگ تهران افزایش داشته است

سخنگوی ستاد برگزاری نمایشگاه سنگ تهران: مهمترین تفاوت نمایشگاه امسال با نمایشگاههای سالهای گذشته این است که امسال امور نمایشگاه زیر چتر کار گروهی انجام می شود و تمامی فعالان صنعت سنگ اعم از انجمن های مختلف و کارشناسان و اساتید مختلف در این برگزاری حضوری چشم گیر و موثر دارند.

217
0
حسین جعفریان
حسین جعفریان

حسین جعفریان سخنگوی ستاد برگزاری نمایشگاه سنگ تهران و صنایع وابسته در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: به منظورهر چه بهتر برگزار شدن نمایشگاه سنگ تهران برنامه ریزی هایی منسجمی انجام شده است.

وی افزود: فعالیت تیم اجرایی نمایشگاه برای یک دوره سه ساله در نظر گرفته شده تا این تیم فرصت داشته باشد نقاط ضعف خود را برطرف کند و نقاط قوت خود را افزایش دهد.

وی ادامه داد: تقریبا تمامی کمیسیون های فعال در انجمن سنگ ایران درگیر برگزاری نمایشگاه سنگ تهران هستند و هر کدام از این کمیسون ها بخشی از کار را برعهده گرفته اند. با توجه به تخصص و تعهدی که اعضاء کمیسون های مختلف در زمینه صنعت سنگ دارند پیش بینی می شود که نتایج بسیار مطلوبی از این اتحاد و هم دلی حاصل شود.

سخنگوی ستاد برگزاری نمایشگاه سنگ تهران تصریح کرد: با توجه به آمار و ارقامی که در اختیار داریم امسال استقبال از حضور در نمایشگاه تهران بسیار بیشتر از سال گذشته است و بر این اساس لازم است که فضای نمایشگاهی به دو برابر یا بیشتر افزایش پیدا کند. همچنین با رایزنی هایی که انجام شده تعداد شرکت های خارجی در نمایشگاه به سه برابر افزایش پیدا خواهد کرد.

وی ادامه داد: با توجه به اجرای برجام رغبت کشورهای خارجی برای حضور در نمایشگاههای ایران افزایش داشته است به عنوان مثال کشورایتالیا بسیارتلاش می کند تا صادرات محصولات خود به کشور ایران را افزیش دهد، مسئولین سیاسی این کشور مشوق های صادراتی بسیار زیادی را برای صادر کنندگان این کشور در نظر گرفته اند.

وی تصریح کرد: برای این دوره از نمایشگاه برنامه های متنوعی در نظر گرفته شده است؛ دوره های تخصصی مربوط به سنگ، ورک شاپ ها، سمینارها، دعوت از فعالان صنعت سنگ و مصاحبه و پرسش و پاسخ برخی از برنامه ها است.

سخنگوی ستاد برگزاری نمایشگاه سنگ تهران خاطر نشان کرد: هر کدام از روزهای نمایشگاه نام مخصوص به خود را دارد. یک روز به نام معدن، یک روز به نام صادرات و یک روز هم به نام دانشگاه و دانشجویانی است که در این رشته فعالیت می کنند.

وی تصریح کرد: مهمترین تفاوت نمایشگاه امسال با نمایشگاههای سالهای گذشته این است که امسال امور نمایشگاه زیر چتر کار گروهی انجام می شود و تمامی فعالان صنعت سنگ اعم از انجمن های مختلف و کارشناسان و اساتید مختلف در این برگزاری حضوری چشم گیر و موثر دارند.

وی ادامه داد: در حال حاضر سی تن از مدیران کارخانه های سنگبری  که سایتهای دو زبانه دارند تبلیغ نمایشگاه را در سایت خود قرار داده اند. همچنین برخی از آنها جایگاههای تبلیغاتی خود را در اختیار ما گذاشته اند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

9 + 15 =