فتاحی: دولت از حضور صنعت سنگ در نمایشگاه هاحمایت کند

فتاحی: دولت از حضور صنعت سنگ در نمایشگاه هاحمایت کند

عضو انجمن سنگ ایران: حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی سنگ و ساختمان خصوصاً کشورهای همسایه در اولویت انجمن سنگ ایران است اما به دلیل بالا بودن هزینه ها، قسمتی از آن باید از سوی دولت تأمین شود.

379
0
حسین امیر فتاحی
حسین امیر فتاحی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، حسین امیر فتاحی عضو انجمن سنگ ایران در همایش «رویکرد صادرات محور صنعت سنگ» که همزمان با افتتاح دوازدهمین نمایشگاه بین المللی سنگ، معادن و صنایع وابسته اصفهان در اتاق بازرگانی اصفهان برگزارشد اظهار داشت: بازاریابی و فروش مصالح ساختمانی و خصوصاً سنگ با سایر محصولات صادراتی تفاوت‌های ماهوی فراوانی دارد.

وی افزود: این تفاوت ها فروشندگان را ملزم به حضور در نمایشگاه‌های خارجی و ارائه فیزیکی محصولات خود برای صادرات می‌کند چرا که  کیفیت سنگ را تنها با نمایش در نمایشگاه‌ها و آزمایش‌های فیزیکی می‌توان ثابت کرد.

وی تصریح کرد: پیگیری مستمر برای حضور فعالان صنعت سنگ در نمایشگاه‌های خارجی به‌عنوان یکی از راهکارهای اساسی موجود برای توسعه صادرات سنگ اصفهان مطرح‌ شده است.

امیر فتاحی گفت: حضور در نمایشگاه‌های بین‌المللی سنگ و ساختمان خصوصاً کشورهای همسایه در اولویت انجمن سنگ ایران است اما به دلیل بالا بودن هزینه ها، قسمتی از آن باید از سوی دولت تأمین شود.

وی یادآور شد: برای شرکت در نمایشگاه روسیه ۸۰۰ متر از فضای نمایشگاه رزرو گردید اما به دلیل همین مشکلات مالی موجود نتوانستیم مشارکت‌کننده‌ای را جذب کنیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید