لزوم تجلیل از پیشکسوتان صنعت سنگ درنمایشگاه نهم

لزوم تجلیل از پیشکسوتان صنعت سنگ درنمایشگاه نهم

عضو شورای شهر نیم ور و فعال با سابقه صنعت سنگ: تجلیل از پیشکسوتان صنعت سنگ نباید محدود به این منطقه باشد و ما باید در این زمینه نگاهی ملی داشته باشیم.

340
0
حسن اسماعیلی
حسن اسماعیلی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، حسن اسماعیلی عضو شورای شهر نیم ور و فعال با سابقه صنعت سنگ در جلسه ستاد اجرایی نمایشگاه بین المللی سنگ ایران و اعضاء شورای شهر و شهردار نیم ور اظهار داشت: یکی از اقدامات بسیار موثری که می توان در نمایشگاه نهم انجام داد تجلیل از پیشکسوتان صنعت سنگ است. بسیاری از افرادی که سالها در صنعت سنگ فعالیت کرده و معدندار بوده اند در حال حاضر به کار دیگری مشغول هستند که تجلیل از این افراد می تواند باعث تقویت روحیه آنها شود.

وی افزود: تجلیل از پیشکسوتان صنعت سنگ نباید محدود به این منطقه باشد و ما باید در این زمینه نگاهی ملی داشته باشیم. در سطح کشور نیز افراد بسیاری هستند که برای رشد و توسعه صنعت سنگ زحمت کشیده اند و باید از آنها  تقدیر و تشکر کرد.

وی ادامه داد: به همت مسئولین اجرایی نمایشگاه سنگ ایران برنامه ای ترتیب داده شده که ابزارآلات قدیمی صنعت سنگ و معدن به نمایش دربیاید که کار بسیار خوب و پسندیده ای است. برای این کار من نیز حاضر به همکاری هستم و دو قطعه سنگ که مال هشتاد سال پیش است و توسط پیشکسوتان این صنعت از معدن استخراج شده را در اختیار نمایشگاه قرار خواهم داد.

عضو شورای شهر نیم ور و فعال با سابقه صنعت سنگ گفت: در برخی از معادن منطقه، سنگ هایی وجود دارد که بر اثر مرور زمان و تلفیق با طبیعت نقش گیاهان مختلف را در خود حک کرده اند، این سنگ ها بسیار قابل دسترس و جذاب هستند و برای اهداء به مهمانان داخلی و خارجی گزینه بسیارخوبی به شمار می آیند.

وی ادامه داد: تجلیل از قبررحیمی مساله ای است که باید در نمایشگاه نهم مورد توجه قرار بگیرد، البته باید این کار را خیلی زودتر انجام میدادیم اما هنوز دیرنیست و می توانیم با اجرای برنامه ای شایسته یاد این پیشکسوت صنعت سنگ را گرامی داریم.

وی خاطر نشان کرد: قنبر رحیمی با حضور و فعالیت خود در این شهر صنعتی را پایه ریزی کرد که امروز افراد بسیاری در این منطقه از طریق این صنعت کسب درآمد می کنند و مشغول به کار و فعالیت هستند که این مساله در نوع خود بسیار ارزشمند است و جای تقدیر و تشکر دارد.

۲+
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید