حرکت به سمت ساخت بزرگترین نمایشگاه سنگ دنیا

حرکت به سمت ساخت بزرگترین نمایشگاه سنگ دنیا

صنعت سنگ ایران به عنوان یکی از صنایع پیشرو و متکی به خود که تاکنون بدون دریافت کمترین کمک از سوی دولت توانسته روی پای خود بایستد این ظرفیت را دارد که بزرگترین نمایشگاه سنگ دنیا را احداث کند.

298
0
حرکت به سمت ساخت بزرگترین نمایشگاه سنگ دنیا
حرکت به سمت ساخت بزرگترین نمایشگاه سنگ دنیا

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران نقطه عطفی در تاریخ برگزاری این نمایشگاه است چرا که در این دوره از نمایشگاه حضور همه جانبه تمامی انجمن ها و تشکل های صنعت سنگ در این نمایشگاه رقم خواهد خورد.

برای اولین بار تمامی کنسرسیوم های صنعت سنگ ایران در قالب یک پاویون تخصصی در نمایشگاه حضور دارند و در پانل های تخصصی که در این مورد برگزار می شود شرکت خواهند داشت و نظرات و پیشنهادهای خود را در راستای هر چه بهتر انجام شدن کنسرسیوم های صادراتی ارائه خواهند کرد.

حضور پر رنگ انجمن سنگ ایران در نمایشگاه و در طول برگزاری آن و همین طور حضور انجمن های مختلف از سراسر کشور نوید دهنده این موضوع است که همدلی و همراهی و اتحادی که مد نظر همه فعالان صنعت سنگ بوده محقق شده و از پس می توانیم با کمک هم رویای بزرگ احداث بزرگترین نمایشگاه سنگ دنیا را محقق سازیم.

صنعت سنگ ایران با تجربه ای طولانی و سخت که از سر گذرانده به این خود باوری رسیده که می تواند در دنیای امروز و در صنعت سنگ حرف اول را بزند.

امروزه در صنعت سنگ، از نمایشگاه ورونا به عنوان برترین نمایشگاه دنیا یاد می شود اما تجربه و اراده مردان سنگ ایران این نوید را به ما می دهد که قرار نیست این رویه تا ابد ادامه داشته باشد و نمایشگاه سنگ ایران به زودی نمایشگاه ایتالیا را پشت سر خواهد گذاشت.

امروزه برای برخی افتخار است که از صنعتگران اروپا  نمایندگی داشته باشند و محصولات آنها را داخل کشور به فروش برسانند اما اراده و عزم فولادین مردان سنگ ایران این نوید را به ما می دهد که در مدت زمانی کوتاه به نقطه ای از رشد و توسعه خواهیم رسید که کشورهای مختلف برای دریافت نمایندگی از کارخانجات سنگ ایران سر و دست بشکنند.

اراده و عزم آهنین مردان سنگ ایران زمانی صد چندان می شود که مسئولین مربوط به عنوان حامیان اصلی و دلسوزان واقعی این صنعت بیش از پیش در کنار این صنعتگران باشند و بسترهای لازم برای رشد و توسعه همه جانبه این صنعت را فراهم سازند.

نمایشگاه سنگ ایران برای رسیدن به نقطه ای که بتواند به عنوان بزرگترین نمایشگاه دنیا عرض اندام کند لازم است زمینی صد هکتاری در اختیار داشته باشد که انجام این مهم فقط و فقط به دست مسئولین است.

حسن نیت فعالان صنعت سنگ ایران در اجرای فاز یک نمایشگاه سنگ ایران به اثبات رسیده و فعالان بخش خصوصی با همه توان و با تکیه بر توان های مالی خود توانسته اند فاز یک این نمایشگاه را به خوبی به اجرا برسانند حالا زمان حمایت و همیاری همه جانبه دولت است تا با کمک بخش خصوصی ایران رویای احداث بزرگترین نمایشگاه سنگ دنیا را محقق سازند.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

5 × پنج =