حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در نمایشگاه سنگ ایران

حضور وزیر صنعت معدن و تجارت در نمایشگاه سنگ ایران

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی: حضور محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت و معاونین ایشان در نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران قطعی شده و ایشان در مراسم افتتاحیه نمایشگاه سخنرانی خواهد کرد.

322
0
حجت الاسلام علیرضا سلیمی
حجت الاسلام علیرضا سلیمی

حجت الاسلام علیرضا سلیمی نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی در گفتگوی اختصاصی با خبرگزاری سنگ ایران اظهار داشت: حضور محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت معدن و تجارت و معاونین ایشان در نهمین نمایشگاه بین المللی سنگ ایران قطعی شده و ایشان در مراسم افتتاحیه نمایشگاه سخنرانی خواهد کرد.

وی افزود: بخش خصوصی با همه همت و توان در ساخت جایگاه و برگزاری نمایشگاه وارد شد و در این زمینه سنگ تمام گذاشت. مراحل ابتدایی این کار توسط ما انجام گرفت و پس از آن بخش خصوصی و فعالان صنعت سنگ کار را دردست گرفتند و تا امروز که وضعیت نمایشگاه به درجه مطلوبی رسیده تمام توان خود را در این راه گذاشتند.

وی ادامه داد: بحث جانمایی نمایشگاه کار بسیار بزرگی بود که به نحو احسن انجام شد. نمایشگاه از یک سو به معادن ما بسیار نزدیک است و از سوی دیگر به کارخانجات سنگبری و همچنین در جاده اصلی محلات و دلیجان است. نزدیکی نمایشگاه به شهر نیم ور از دیگر خصوصیات این جایگاه است چرا که مردم نیم ور در زمینه صنعت معدن بسیار پیشرو و توانمند هستند و بسیاری از مردم این شهر در این زمینه فعالیت می کنند.

حجت الاسلام سلیمی تصریح کرد: رشد و توسعه نمایشگاه بین المللی سنگ ایران الزامی است و این نمایشگاه باید در مساحت سی هکتاری که برای آن تعریف شده گسترش یابد و به موازات رشد مساحت، امکانات رفاهی نمایشگاه از قبیل سوئیت و امکانات پذیرایی نیز ساخته و تجهیز شوند.

وی تاکید کرد: این نمایشگاه نمادی از ظرفیت های بسیار خوب صنعت سنگ ایران و بخش خصوصی کشور است و به هیچ وجه نباید وقفه ای در برگزاری آن به وجود آید. من به عنوان نماینده مردم این منطقه همه همت و تلاش خود را برای رشد و گسترش این نمایشگاه و رساندن آن به بالاترین درجه کمیت و کیفیت به کار خواهم بست.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

15 − 6 =