لزوم فعالیت مستمر دبیرخانه نمایشگاه سنگ ایران

لزوم فعالیت مستمر دبیرخانه نمایشگاه سنگ ایران

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی: با نظر مساعد وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور مبنی بر تجمیع نمایشگاه های سنگ کشور در شهر نیم ور باید مسئولان اجرایی استان و شهرستان این موضوع را پیگیری کنند و به این منظور دبیرخانه دایم برای نمایشگاه تشکیل شود.

276
0
حجت الاسلام علیرضا سلیمی
حجت الاسلام علیرضا سلیمی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران به نقل از مهر، حجت الاسلام علیرضا سلیمی عصر شنبه در آیین اختتامیه نهمین نمایشگاه سنگ های ساختمانی ایران در شهر نیم ور محلات اظهار داشت: با نظر مساعد وزیر صنعت، معدن و تجارت کشور مبنی بر تجمیع نمایشگاه های سنگ کشور در شهر نیم ور باید مسئولان اجرایی استان و شهرستان این موضوع را پیگیری کنند و به این منظور دبیرخانه دایم برای نمایشگاه تشکیل شود.

وی افزود: برگزاری این نمایشگاه توسط بخش خصوصی نشان داد که اقتصاد مقاومتی با تکیه بر توانمندی ها و ظرفیت های داخلی دست یافتنی است.

سلیمی بیان کرد: مزیت نسبی منطقه محلات صنعت سنگ است و باید این نمایشگاه متناسب با وضعیت جغرافیایی منطقه گسترش پیدا کند.

نماینده مردم محلات و دلیجان در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: متاسفانه در کشور طرح آمایش برای بخش صنعت کشور صورت نگرفته و در برخی نقاط کشور صنایع ایجاد شده با مشکل مواجه شده اند.

سلیمی افزود: نزدیکی معادن سنگ به کارخانجات فرآوری از مزیت های این منطقه است و باید بر مبنای آن قطب صنعتی تخصصی در منطقه گسترش یابد.

دبیر اول کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برای حمل سنگ از معادن به کارخانجات فرآوری سنگ می توان با ریل گذاری هزینه های حمل و نقل را کاهش داد.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید