حاشیه های انتخابات خانه معدن استان مرکزی

 حاشیه های انتخابات خانه معدن استان مرکزی

انتخابات خانه معدن استان مرکزی در حالی برگزار شد که بهزاد نیکفر رئیس فعلی خانه معدن استان مرکزی در این جلسه حضور نداشت.

330
0
حسنعلی محبی
حسنعلی محبی

به گزارش خبرگزاری سنگ ایران، انتخابات خانه معدن استان مرکزی امروز با حضور محمدرضا حاجی پور رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان مرکزی، محمد رضا بهرامن رئیس خانه معدن ایران و جمعی از معدنکاران استان مرکزی و هیات مدیره خانه معدن ایران برگزار شد.

انتخابات خانه معدن استان مرکزی در حالی برگزار شد که بهزاد نیکفر رئیس فعلی خانه معدن استان مرکزی در این جلسه حضور نداشت.

قبل از شروع برگزاری انتخابات و رای گیری، مهندس حسنعلی محبی پشت تریبون قرار گرفت و گفت: حقیر در مدت چند دهه ای که در بخش معدن فعالیت می کنم هیچ گونه وام یا تسهیلات یا کمکی از طرف دولت دریافت نکرده ام و به جرات می توانم بگویم که من و همکارانی که با شرایط من کار کرده اند معنای واقعی اقتصاد مقاومتی هستیم.

وی اظهار کرد: ما در بخش معدن مشکلات بسیار زیادی داریم، حقوق دولتی چند برابر شده، عوارضی که از ما می گیرند بسیار زیاد است وخانه معدن باید در این گونه موارد اقدام و اعتراض کند. خانه معدن ایران باید همیشه رفتار و تصمیمات مسئولین دولتی را مورد انتقاد قرار دهد.

وی ادامه داد: بحث ماشین آلات در معادن یکی از مهمترین مشکلات این بخش است و مساله بعد بانک ها هستند که برخی از آنها واقعا دارند خون تولید کننده را می مکند.

حمید رضا یاقوتی
حمید رضا یاقوتی

در ادامه جلسه حمید رضا یاقوتی دبیر خانه معدن استان مرکزی پشت تریبون رفت و ضمن گلایه از مسئولین خانه معدن ایران اظهار داشت: این جلسه ای که به بهانه انتخابات خانه معدن تشکیل شده است بدون هماهنگی با هیات مدیره فعلی بوده و ما نسبت به نحوه برگزاری این انتخابات معترض هستیم.

وی افزود: به هر حال هیات مدیره فعلی خانه معدن استان مرکزی در مدت دوسال و نیم این مسئولیت را بردوش داشته و مبالغی را برای این منظور هزینه کرده و همه سعی و تلاش خود را برای انجام امورات محوله این خانه انجام داده و سزاوار بود که این انتخابات با هماهنگی و همراهی هیات مدیره فعلی خانه معدن برگزار شود.

در ادامه مهندس حامدی مدیرامور استانهای خانه معدن ایران پشت تریبون رفت و در جواب صحبت های حمید رضا یاقوتی گفت: عملکرد خانه معدن استان مرکزی مورد رضایت ما نبود که این عملکرد ما را به این نتیجه رساند که باید تغییر و تحولی در هیات مدیره آن انجام دهیم و امروز هم برای همین منظور در خدمت شما هستیم.

۰
کانال خبرگزاری سنگ ایران در تلگرام

دیدگاهی نیست

دیدگاهی بنویسید

3 × سه =